Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 11. 2014
Zachraňovali ho z odpadků

Tlusťoch se 5 let nemyl. Smrděl tak, že hasiči museli mít masky

Tlouštík
Zdroj: isifa.com

Tlusťoch ležel ve špinavém bytě zahrabaný po kolena v krabicích od pizzy a umíral. Záchranáři se potýkali s nechutným zápachem.

Hasiči v německém Nürtingenu se pořádně zapotili. Zachraňovali totiž 158kilového obézního muže, který byl ve svém špinavém bytě doslova přilepený k podlaze. Ležel na zemi ponořený v krabicích od pizzy.

 

Aby se vůbec dostali do bytu, museli rozbít přední dveře. Ty totiž nešly otevřít, protože byly zavaleny odpadky. Obézní muž ležel mezi odpadky a měl vážné problémy s dýcháním.

 

Nemohl se hýbat a bojoval o život. Hasiče přivolal jeho soused, který uslyšel ťukání SOS na stropě," píši tvnoviny.sk s odvoláním na portál Daily Mail.

 

Záchranáři museli použít plynové masky. Muž se totiž pět let nemyl a nepřevlékal a smrad, který byl v bytě, byl nesnesitelný. Z domu ho vyprostili až pomocí jeřábu.

 

 

"Netušili jsme v jakém stavu je jeho byt," řekl soused. K tlouštíkovi údajně chodil jen poslíček, který mu denně nosil několik krabic z pizzou.

 

"Žil v naprosto nelidských podmínkách. Byl po kolena v odpadcích, kolem něj bylo shnilé jídlo, plechovky, hmyz. Ten smrad byl nepopsatelný, "řekl jeden z hasič, který na místě zasahoval.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Když deodorant nestačí aneb Jak na nadměrné pocení?
Jak na škytavku nebo SMRADLAVÉ NOHY? Nejlepší a nejlevnější rady!
Co pomůže proti zápachu z úst?
Pomoc, potí se mi nohy

vrl TN.cz

Diskuze

5.11. | 14:09 vlad-tepes
6
Náhlasit nevhodný komentář
a ja si rikal, kam zmizel venca trousil.