Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2013 13:28
únos v clevelandu

Tři mladé ženy věznilo v domě tohle monstrum, jeho syn (31) o únosech psal do novin

Ariel Castro
Zdroj: facebook.com

Bývalý řidič školního autobusu Ariel Castro (52) v domě neuvěřitelných deset let věznil tři unesené ženy (26, 32 a 23), které zmizely mezi lety 2000 a 2004. Jeho syn o nich psal do novin...

Hlavní podezřelý v neuvěřitelném případu trojnásobného únosu Amandy Berryové, Giny DeJesusové a Michele Knightové už sedí ve vazbě. Stejně jako jeho dva bratři . Castrové ženy unesené v roce 2000, 2003 a 2004 věznili dlouhých deset let ve sklepě, kde byly přivázané řetězy. Bratrům pravděpodobně sloužily jako sexuální otrokyně, Amanda během věznění porodila dceru (6).
 

Podle vyšetřovatelů bydlel ale přímo v domě pouze Ariel Castro, druzí dva bratři bydleli jinde. Soudě podle jeho facebookové stránky si kromě únosů muž liboval ještě v motorkách a kytarách. Jeho poslední post je z  2. května a píše v něm: "Zázraky se opravdu dějí, Bůh je dobrý:)"

 

 

Je paradoxní, že syn Castra (31) se jako student únosy zabýval a o zmizení Giny publikoval článek do místních novin. Že za únosy stojí jeho otec, ho prý nikdy ani ve snu nenapadlo. "Jsem v naprostém v šoku. Tohle se nedá pochopit," uvedl pro televizi WKYC-TV.

 

17

Únos v Clevelandu

Zdroj: facebook.com

Únos v Clevelandu - 4

Amanda Berry

Hodnocení:

 

"Navzdory mnoha tipům a drbům není ani po sedmi týdnech po dívce stopy," napsal tehdy. Článek pro Cleveland Plain Press se jmenoval "Zmizení Giny DeJesusové změnilo sousedství". Její nalezení ho nejspíš změní ještě víc...
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o třech unesených Američankách:
 


 

hel TN.cz