Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 10. 2013
Zvědavý kluk

Toto video ROZESMÁLO celý svět! Malý chlapec laškuje s papežem Františkem

Zdroj: TV Nova

Celý svět rozesmálo video s malým zvědavým chlapcem, který na sebe strhl pozornost desítek tisíc lidí ve Vatikánu. A překvapil i samotného papeže Františka. Chlapec mu objímal nohy a dokonce usedl i do jeho křesla. Z pódia se nenechal odlákat ani sladkostmi a svatého otce nenechal chvíli v klidu.

Roztomilý chlapec nejprve seděl se skupinkou dalších dětí poblíž pódia. Ne však dlouho. Když papež promlouval k deseti tisícům věřících na Svatopetrském náměstí, kluk bezostyšně vyšel na pódium. Okamžitě na sebe upoutal veškerou pozornost.
 

Svatý otec se pobaveně zasmál, když chlapec ve žlutém, jak mu nyní všichni říkají, políbil kříž na jeho krku. Během projevu dokonce usedl do křesla hlavy katolíků. Papež se nenechal vyvést z míry a s úsměvem ve své řeči pokračoval.
 

Klučina, jehož jméno zatím nikdo nezveřejnil, objímal papežovy nohy a nechal se přátelsky pohladit po hlavě. Hlavu církve nenechal v klidu ani při rozhovorech s lampeduskými uprchlíky. Na pódiu asi nechtěl zůstat sám, a tak k papeži zavedl i poblíž stojící dívenku.
 

Do rodinného alba si tak hoch bude moci přidat takové úlovky, jaké nemá žádné jiné dítě na světě. Třeba i snímek, na kterém se ho snaží z pódia dostat jeden z biskupů. Ani bonbon od člena ochranky však chlapce k odchodu nepřiměl.
 

Své minuty slávy ve světle reflektorů si užíval plnými doušky a pobavenému davu zamával jako opravdová rocková nebo filmová hvězda.

ČTĚTE TAKÉ:
Vtipné video: Ňuňu štěňátko vyvádí jak čertík!
Pejskové na scénu! Roztomilí, sladcí a legrační

Roztomilé! Robbie Williams chová dcerušku

tn.cz / TV Nova

Diskuze

1.11. | 12:05 Božidara Matisová
3
Náhlasit nevhodný komentář
vidím to ako úprimnú detskú lásku a obdiv dieťaťa, ktoré Otec vo svojom príhovore niečím možno nevedomky chytil za srdce a tak šlo proste k nemu, ono sa nesnažilo o verejnosť pre seba, ale volalo ďalšie deti k pápežovi, to dieťa to tak cítilo, že chce byť so svojim Otcom
1.11. | 11:48 Božidara Matisová
3
Náhlasit nevhodný komentář
myslím, že nie pápež je chlapcovým úlovkom, ale pápež si získal srdcia - aj úprimných detí...v tom pápežovi asi niečo bude, nie som z tých, koho zaujíma cirkev, ale tento pápež už zaujal aj mňa