Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.7. 2013 21:47
Další trest

Trest pro zrůdu! Vrahovi pětileté dívenky rozřezal spoluvězeň obličej

April Jones - 2
Zdroj: Isifa / Facebook
April Jones

Nemilosrdný vrah ochutnal trochu své vlastní medicíny. Násilník, který zavraždil teprve pětiletou April Jonesovou, si totiž na vlastní kůži nedobrovolně vyzkoušel ostří nože.

Ve vězení ve Wakefieldu, kde si odpykává doživotí za únos a mord pětileté dívenky, se na Marka Bridgera vrhnul jeden ze spoluvězňů s podomácku vyrobeným nožem.


Podle britského Telegraphu Bridger ječel bolestí, zatímco mu útočník zohavoval obličej. Na pomoc mu okamžitě přispěchali dozorci, přesto skončil s vážnýmmi zraněními obličeje ve vězeňské nemocnici.


"Zranění přímo neohrozila Bridgerův život, ale rány po zbrani připomínající břitvu bylo potřeba sešívat. Až do smrti bude mít jizvy," uvedl zdroj obeznámený s detaily útoku.


Dodal, že pokud byly nějaké pochybnosti o tom, jestli a jak moc spoluvězni Bridgera nenávidí, teď už je jasno.


Mark Bridger, který pracoval na jatkách, unesl pětiletou April loni v říjnu, když si hrála nedaleko domu, v němž žila. Pak ji znásilnil a zavraždil.


I když její zmizení rozpoutalo jednu z největších pátracích akcí v historii Velké Británie, dívčino tělo se nepodařilo najít. Bridger u soudu tvrdil, že dívenku omylem srazil a už si nepamatuje, co udělal s tělem.

pez TN.cz