Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.6. 2013 15:55
dívka po ní "vyjela"

Učitelka (29) SOULOŽILA se studentkou (16)! Usvědčil ji i účet za hračky ze SEXSHOPU

Sexy učitelka
Zdroj: isifa.com
Ilustrační foto

Šestnáctiletá dívka se neovládla a jednoho dne se svěřila o třináct let starší učitelce o erotické snu, který se jí o nich dvou zdál. Místo toho, aby to učitelka vzala s nadhledem, začala se s ní oddávat postelovým orgiím. Na vše se přišlo mimo jiné i díky účtům ze sexhopu. Tam si totiž společně kupovaly hračky pro intimní chvíle.

Mladou studentku a učitelku Kelly Ann Garciu z amerického Houstonu seznámili jejich společní přátelé. Po nějakém čase se dívka učitelce ozvala s tím, že se jí o ní zdál erotický sen.

 

Namísto toho, aby se učitelka angličtiny zachovala jako profesionálka a dívčiny návrhy razantně zavrhla, začala se s ní scházet a podle Daily Mailu se oddávaly divokým postelovým hrátkám. Pedagožka školačku neučila. Problém je ale ve věku puberťačky. "Jen stěží víte, co se s vámi v šestnácti děje. Je to chyba té učitelky," stojí si za svým dívčina matka.

 

Na obě se přišlo díky tomu, že se dospívající slečna o večerech plných vášně ráda chlubila před svými spolužáky. Jejich vztah trval necelé 3 měsíce.

 

 

Během něj si ženy zašly i do sexshopu, koupit si hračky, které zpestřily jejich milování. Ty učitelka zaplatila ze své karty. I účet z obchodu a svědectví obsluhy mladé ženě zřejmě moc nepomůže.

 

Učitelka je nyní obviněna z obscénnosti a znásilnění. Zaplatila kauci a na verdikt soudu tak čeká na svobodě.


ČTĚTE TAKÉ:

Vibrátory i jiné erotické pomůcky prodávané na internetu frčí, ceny navíc klesají

Sexuální obtěžování v práci? Braňte se
Kdy se ve světě začíná se sexem?
Sex na jednu noc... S kamarádkou!
Průšvih! Zabouchla jsem se do učitele
Lesbické sklony? Tyhle stars si užily sex se ženou

kos TN.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?