Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2013
špatný vzor pro děti

Učitelka se na Twitteru pochlubila s nahými fotkami. Teď je bez práce

Učitelka se fotila polonahá - 6
Zdroj: Twitter
Fotky se nadřízeným moc nelíbily

Na sociálních sítích se nic neutají a není vhodné si tam dávat nahé fotky. Stále to nedochází patnáctiletým dívkám a ani této učitelce. Za polonahé fotky na Twitteru ji vyhodili z práce.

Nadřízení usoudili, že Carly McKinneyová (23) není dobrým vzorem pro děti. Zjistili to, když projeli její profil na Twitteru. Zaujaly je především fotky, kde polonahá stojí na hlavě nebo kouří marihuanu.

 

Carly učila matematiku na střední škole v Auroře v americkém Coloradu. Pokud se vám vybaví zkostnatělý profesor s ukazovátkem ruce a v prošoupaných manžestrákách, Carly taková nebyla. Nejen že nenosila manžestráky, na fotkách na Twitteru nenosila téměř vůbec nic.

 

16

Učitelčiny fotky na Twitteru se nadřízeným nelíbily

Zdroj: Twitter

Učitelka se fotila polonahá - 5

Hodnocení:

 

Nadřízení se pěkně červenali, když viděli, jak pouze v kalhotkách stojí na hlavě, prsa si zakrývá rukou, je zamotaná v ručníku nebo si fotí tetování nad kalhotkami. Snímek, kde kouří marihuanu, byla poslední kapka. McKinneyovou vyhodili.

 

Přestože byly fotky naprosto výmluvné, Carly je ještě doplnila komentáři, kterými si zpečetila svůj osud. "Nahá. Mokrá. Zhulená." O svých studentech se vyjádřila slovem "jailbait", což je označení pro někoho, kdo je atraktivní, ale ještě pod zákonem.

 

 

Žena se bránila, že účet založily s kamarádkou jako parodii a nevěděla, že si kolegové její fotky posílají. Teď profil zrušila a tvrdí, že drogy nikdy nebrala v prostorách školy. Zastávají se jí i kolegové a studenti a tvrdí, že by neměla být trestaná za to, co dělá ve svém volném čase. Nadřízení jsou ale zatím neoblomní, informoval The Sun.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak na domácí striptýz a nezesměšnit se?
Pošli mi svou fotku. Nahou!

Ta má odvahu! Baculatá Superstar Leona Šenková nafotila akty!

tn.cz / anš
Reklama