Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 1. 2014
co se mohlo stát?

Chlapeček (3) v noci záhadně zmizel! Celá země je na nohou

Zdroj: TV Nova

Maminka tříletého syna uložila v devět večer do postýlky, ráno ho v ní nenašla. Dítě přes noc zmizelo. Policie ho po 36 hodinách pořád ještě nenašla.

Malý Mikaeel Kular zmizel i s čepicí, bundou a botama, pod tím měl pyžámko. Celý den po něm ve skotském Edinburghu pátrají stovky policistů se psy. Do akce byla nasazená i helikoptéra. Objevit prázdnou dětskou postýlku to je asi nejhorší noční můra každé matky. Po malém Mikeovi jako by se slehla zem. Jeho maminka Rosie (33) se zhroutila a jen chce svého chlapečka zpátky.

 

Do pátrání po dítěti se kromě policie zapojili i horští záchranáři. Mikaeel žije na okraji skotského hlavního města v domku s matkou a dalšími čtyřmi sourozenci. Otázkou zůstává, zda odešel sám, nebo ho někdo unesl.

 

Neexistují žádné stopy po spáchání trestného činu. Policisté prověřují všechny možnosti. Vyslýchají rodinu i sousedy. Mikeova matka je zdrcená, prosí veřejnost i úřady o pomoc.

 

Do pátrání se na žádost policie zapojily i desítky obyčejných lidí z okolí. Všichni se obávají nejhoršího, protože rodina i sousedi se shodují, že je velmi nepravděpodobné, ab yMike odešel sám od sebe. Nikdy předtím to neudělal.

 

 

Nebylo by to poprvé, kdy dítě zmizelo během noci ze svého pokojíčku. Scotland Yard vyšetřuje už přes šest let zmizení blonďaté Madeleine. Po letech pátrání teprve před několika dny obvinila tři muže z únosu, kam se ale britská holčička poděla, nikdo netuší.

 

pet, hel TN.cz