Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2013
TRAGICKÁ SMRT

VIDEO: Agent 007 (42) dal palec nahoru, skočil z helikoptéry a zemřel

Zdroj: YouTube.com

Kaskadér, který dubloval Daniela Craiga ve filmech o Jamesi Bondovi, zahynul tragickou smrtí. Vyskočil z helikoptéry v létacím obleku, o dvacet vteřin později byl mrtvý.

Britský kaskadér Mark Sutton (42), který se proslavil při zahájení olympijských her 2012 v Londýně, kam se snesl na padáku převlečený za Jamese Bonda, se zabil ve Švýcarských Alpách, blízko hranic s Francií.
 

Dal palec nahoru, skočil z helikoptéry v létacím obleku, ten se ale pokazil, on dopadl o dvacet vteřin později na zem a byl na místě mrtvý. Narazil na skalní útes v rychlosti 200 kilometrů v hodině. K tragédii došlo během třídenního setkání dvaceti špičkových skokanů.
 

Stalo se to hned první den srpnového setkání, dosud ale není jasné, jestli v Markově smrti sehrálo nějakou roli počasí. Spolu s Markem skákal z helikoptéry další britský kaskadér, Tony Uragallo. Tomu se nic nestalo.

 

 

"Mark navrhl, že skočí první, a já byl rád, protože on byl o tolik zkušenější. Dal palec nahoru, skočil a najednou začal padat vážně rychle. Bylo to děsivé. Dodnes to mám před očima," řekl listu Daily Mail.
 

TN.cz
Reklama