Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.6. 2013 13:13
Byl vrah na pohřbu?

Zavražděnou Renču (19) pochovali. Na tomhle videu se ještě smála

Zdroj: YouTube.com

Krásnou studentku minulý týden někdo brutálně uškrtil a pohodil u řeky. Podívejte se na video, na kterém byla Renáta B. ještě živá a šťastná. V pondělí měla pohřeb, na kterém byl možná i její vrah.

Byla plná sil, životního elánu a zítra by oslavila 20. narozeniny. Místo toho měla včera pohřeb. Řeč je o krásné Renátě Brezniakové z Martina, kterou našli mrtvou minulou středu u řeky Turiec na okraji města. Cestou z práce ji někdo surově uškrtil.
 

Na videu, na kterém je ještě veselá a bezstarostná, je Renča v Panter Clubu, kde pracovala jako barmanka. "První minuta patří pouze jí. Bude nám chybět, " uvedl podle portálu tvnoviny.sk její kamarád, který video umístil na YouTube.
 

Pondělního pohřbu zavražděné dívky se zúčastnily desítky lidí. Hned za rakví šla uplakaná matka Renáty Erika a kamarádi jí dali zahrát písničku Young a Beautiful (mladá a krásná). Podle portálu čas.sk se ale pohřbu na martinském hřbitově zúčastnilo také několik podezřelých mužů, které nikdo neznal. Možná byl jeden z nich Renátin vrah.

 

 

 "Stojí tu tvoji smutní spolužáci, kamarádi a učitelé a nechápou. Od předchozího víkendu tě pomáhali hledat, když se tvůj telefon odmlčel a na facebooku si vyměňovali tipy a rady, kde bys tak mohla být ... Měli o tebe velkou starost a v srdcích obrovskou naději, že se ozveš...ale tragédie se neodehrávají jen na televizní obrazovce," zaznělo ve smuteční řeči.

 

14

Renáta Brezniaková

Zdroj: oficiální zdroj

Renáta Brezniaková

Hodnocení:


 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

 

Renátu naposledy viděli živou v sobotu 25. května ve dvě odpoledne, když se vydala z práce domů. Tam už nikdy nedošla. Jejího vraha zatím policie nedopadla.
 

hel TN.cz