Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.5. 2013 13:36
Neuvěřitelný příběh

HOROROVÉ VIDEO! Matka spláchla miminko do záchodu, vysekali ho živé z potrubí!

Zdroj: TV Nova

Matka zřejmě porodila nechtěné dítě do záchodu. Miminko jako zázrakem přežilo, sousedi z bytovky ho slyšeli plakat v potrubí. A hasičům se ho podařilo živé vystříhat ven. Policie nyní pátrá po rodičích.

Čínské hasiče na východě země v sobotu přivolali k neuvěřitelnému případu. Obyvatelé čtyřpatrového domu ve městě Jinhua je zalarmovali s tím, že z keramického odpadního potrubí slyší dětský pláč. Co se zdálo jako špatný vtip byla skutečnost.
 

Hasiči museli kus toaletního potrubí o průměru pouhých deset centimetrů, ve kterém byl novorozenec zaseknutý, odříznout. Potom velmi pomalu a opatrně části potrubí odlámali, aby dítě zachránili.
 

Uvnitř byl zdravý chlapeček o váze 2, 3 kilo s ještě přichycenou placentou. Vyvázl jen s odřeninami, byl okamžitě převezen do nemocnice a je ve stabilizovaném stavu. Policie intenzivně pátrá po jeho rodičích.

 

 

Případ otřásl celou zemí. Zřejmě jde o nechtěné dítě, kterého se chtěli matka zbavit hned po narození. Podobných případů je v zemi mnoho, hlavně v případě neplánovaného rodičovství.
 

hel TN.cz
Reklama