Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2012 20:13

Zdravotní sestra zastřelila matku třídenního chlapečka a unesla ho!

Neuvěřitelný příběh se odehrál v americkém Texasu. Zdravotní sestra tam v úterý zastřelila mladou matku a z náručí umírající vytrhla a unesla její třídenní dítě.

Osmadvacetiletá matka Kala Marie Goldenová vezla své teprve třídenní dítě na prohlídku k lékaři. Na parkovišti před zdravotním střediskem k ní přistoupila o dva roky starší Verna McClainová a podle svědků se s ní dala do hádky.
 

Pak chladnokrevně vytáhla pistoli a sedmi ranami mladou matku postřelila. Vzápětí jí vytrhla dítě z náručí, nasedla do auta a začala ujíždět. Postřelená žena se ještě z posledních sil snažila dostat do auta. "Moje dítě," křičela podle svědků.
 

Pak upadla na zem a nezachránila ji ani rychlá pomoc. Na střelná zranění zemřela krátce po příjezdu do nemocnice. "Ještě jsem ji chtěla políbit. Bojovala svůj nejhorší boj a zemřela u toho, když se snažila zachránit své dítě," uvedla pro agenturu AP matka mrtvé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šílené! Postarší pár pronásledoval na Berounsku přes rok rodinu s dítětem

 

Únoskyně dala dítě do svého vozu, kterým byl podle svědků modrý nebo světle zelený lexus a rychle ujela pryč. Kriminalisté společně s jednotkou SWAT ji našli krátce po činu v jejím domě a zatkli ji. Dítě svěřili do péče ošetřovatelů, vražedkyni umístili do vazby.

 

Ačkoli policisté vražedkyni dopadli a ve středu ji i obvinili, policie dosud neuvedla, co bylo motivem činu. Chorobná touha po dítěti to nejspíš nebyla, protože vraždící zdravotní sestra je sama matkou tří dětí.
 

Podle policie však McClainová svůj čin zřejmě plánovala. "Měla v plánu unést nějaké dítě. Zavražděná nebyla konkrétním cílem. Kala Marie byla nejspíš ve špatný čas na špatném místě, " sdělil médiím státní zástupce Brett Ligon.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mé dítě zabily PIP implantáty! Tvrdí zoufalá matka
 

Podle dalších nepotvrzených zpráv z amerických médií byl s vražedkyní na místě únosu další člověk. Unesené neutrpělo žádné zranění.

tn.cz / gar