Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2014 10:50
podivné úmrtí hvězdy

Záhadná smrt modelky! Známou blondýnku (25) našli mrtvou

Zdroj: TV Nova

Žádný dopis na rozloučenou, žádné drogy, nic. Dceru Boba Geldofa a maminku dvou malých synů Peaches Geldofovou našli mrtvou v jejím bytě. Předtím dala na Twitter fotku sebe a své mrtvé matky.

Vdaná maminka dvou malých synů a dcera slavného hudebníka Boba Geldofa Peaches byla nalezena včera odpoledne v jejím domě v britském Wrothamu v hrabství Kent. Co její smrt způsobilo, je zatím záhadou. Jen několik hodin předtím pověsila na internet svou fotku s matkou Paulou Yatesovou, která zemřela, když bylo Peaches 11 let.
 

Peaches Geldofová byla druhorozená dcera Geldofa a jeho zesnulé manželky, modelky Pauly Yatesové. Svou kariéru v médiích zahájila už v 15 letech, kdy začala psát sloupky pro časopis Elle.
 

Vyšetřování smrti Peaches Geldofové
Zdroj: ČTK Vyšetřování smrti Peaches Geldofové

 

Později spolupracovala jako autorka s dalšími periodiky a moderovala v televizi. Geldofová byla podruhé vdaná za hudebníka Thomase Cohena, s nímž měla dva malé syny.

 

"Peaches zemřela. Jsme bez sebe bolestí. Byla nejdivočejší, nejzábavnější, nejchytřejší a nejpraštěnější z nás. Milovali jsme ji a její synové Astala a Phaedra a manžel Tom budou vždycky patřit do naší rodiny," napsal v prohlášení zdrcený Geldof (62).

 

Malá Peaches s maminkou Paulou
Zdroj: Twitter Tuto fotku s matkou, která jí zemřela, když jí bylo 11, si dala Peaches na Twitter těsně před svou smrtí

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

hel tn.cz / ČTK