Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.9. 2012 20:41
Pomsta záletníkovi

Žena (41) uřízla záletnému milenci (46) penis a spláchla ho do záchodu

Záchod
Zdroj: oficiální zdroj
Mužův penis skončil v toaletě - ilustrační foto

Nevěra se šestačtyřicetiletému muži nevyplatila. Jeho o pět let mladší partnerka mu na zálety přišla, vzala nůž a ve spánku mu uřízla penis. Ten záhy spláchla do záchodu.

Po tom, co se Huamana Julie Muñozová (41) dozvěděla, že ji její přítel Ramon Arias Apayco (46) podvádí, rozhodla se pro brutální pomstu. Počkala si, až usne, a pak mu kuchyňským nožem uřízla penis. Ten pak zhrzená Huamana hodila ho záchodu a spláchla.

 

Žena se po činu snažila uprchnout, píše server Daily Mail. Zadrželi ji ale pracovníci hostelu ve městě Brena, který se nachází v jihoamerickém Peru, kde k incidentu došlo. Ti zároveň zavolali policii. Arias byl následně podle serveru New Age umístěn do nedaleké nemocnice na jednotku intenzivní péče.


Nejedná se o první případ, kdy se ženy takto pomstily svým partnerům. Děsivý způsob pomsty kvůli manželským rozepřím zvolila také Catherine Kieu Beckerová (48) z jižní Kalifornie. Manželovi (51) přimíchala do večeře neznámou omamnou látku a když usnul, přivázala jej k posteli a počkala si, až se vzbudí.

 

Pak mu před jeho zraky uřízla penis a hodila ho do drtičky odpadu. Vzápětí zavolala ambulanci a policii, k činu se doznala a nechala se zatknout. Ke svému činu policistům sdělila: "Zasloužil si to!" Muž podstoupil operaci a přežil, ovšem bez penisu. 

 


Pár pocházející z města Garden Grove nedaleko Los Angeles v době činu již procházel rozvodovým řízením. Žena je obviněná z travičství, domácího násilí a z útoku smrtící zbraní. Na její podporu už na Facebooku vznikla skupina uživatelů. Volají po svobodě pro souzenou ženu.

kos TN.cz