Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.10. 2013 17:11
mladá stará

Žena (31) se vydávala za sedmnáctiletou, aby mohla svést čtrnáctiletého!

Co může být tohle za zoufalou ženskou? Třicátnice chtěla svést náctiletého chlapce. Vydávala se za jeho vrstevnici a nutila ho k sexu. Polici řekla, že s ním jenom spala v posteli a údajně netušila, že je mu teprve čtrnáct.

Naomi Dixon z Floridy si na jednom večírku vyhlédla čtrnáctiletého chlapce a chtěla si s ním užít. Aby svoji sexuální oběť zlákala, vydávala se za sedmnáctiletou.


Nic netušící chlapec ji na lest skočil a nechal se k ní pozvat domů, kde si Naomi mohla s hochem konečně užít. Sex si s ním údajně rozdala za první noc osmkrát.


Její touha byla ale neukojitelná a chtěla se s hochem čím dál tím častěji scházet a držet ho u sebe doma. To se mu ale už nelíbilo a tak všechno řekl rodičům. 


Při vyšetřování chlapec prozradil, že byl u Naomi několikrát a když chtěl její dům opustit, křičela na něj a jednou se ho dokonce pokusila před útěkem zastavit škrcením.


Naomi Dixon policistům sexuální zneužití popřela se slovy, že s chlapcem jen ležela v posteli a vůbec netušila, že mu je teprve 14 let.

 

ČTĚTE TAKÉ

Víte, co je asijská viagra? Budete koukat!
 

mis TN.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?