Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.7. 2012 06:50
Neskutečná smůla

Zloději v maskách Batmana vykradli dvě kina v Mexiku

Temný rytíř povstal - 2
Zdroj: Warner Bros
Plakát filmu Temný rytíř povstal

Obrovská smůla provází závěrečný díl trilogie o Batmanovi. Tentokrát při promítání zloději vykradli dvě kina a vážně zranili jednoho z manažerů.

Minimálně tři muži vykradli dvě mexická kina. Sebrali tržbu a zranili jednoho člověka. Muži oblečení do černého oblečení si pro svůj plán vybrali pondělní promítání filmu Temný rytíř povstal, tedy závěrečný díl batmanovské trilogie.
 

"Ve dvou kinech ukradli 240 tisíc pesos (370 tisíc korun). Manažera jednoho kin vážně zranili v obličeji,“ uvedly bezpečnostní složky severomexickém státě Chihuahua.
 

První přepadení provedli zloději těsně před půlnocí v kině Cinepolis ve městě Chihuahua. Jako kořist zde měli veškerou tržbu z prodeje lístků, která tvořila zhruba polovinu celého lupu. Pravděpodobně stejní lupiči zaútočili v kině Cinemax ve stejném městě, kde došlo i k vážněmu zranění manažera. Žádného z útočníků se nepodařilo zadržet. Zda si někdo z diváků v kině loupeží všiml, to prozatím není jasné.

 

Film Temný rytíř povstal má smůlu od samotného uvedení do kin. Při premiéře v americkém státě Colorado zabil James Holmes 12 lidí.
 

juz tn.cz / Mediafax
Reklama