Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.6. 2014 10:48
děsivý nález

Zrůdná matka! Servírka (35) se přistěhovala s 5 MRTVÝMI DĚTMI!

Smutná žena
Zdroj: isifa.com
ilustrační foto

Domovník našel ve sklepě pět mrtvých dětí v pytlích. Policii se přihlásila 35letá žena, která se do domu nedávno přistěhovala s tím, že jsou její.

Policii přivolala domovní služba v severofinském Oulu, protože ze sklepů se linul silný zápach. Bezprostředně po nálezu mrtvolek v pytlích se policii přihlásila žena, která ale tvrdí, že je matkou jen tří mrtvých dětí, i když nalezeno jich bylo pět.
 

Žena policii řekla, že děti "přišly na svět před pěti až deseti lety mrtvé". Podezřelá byla vzata do vazby. "Přesný věk dětí zatím nelze určit," uvedl policista Seppo Leinonen. Se vší pravděpodobnosti prý jde o donošené plody a k úmrtím došlo skutečně už před několika lety.
 

Leinonen televizní stanici YLE řekl, že žena je vdaná a má ještě další děti, které jsou naživu. Zeůdná matka vyšetřovatelům řekla, že své děti rodila vždy sama doma.
 

Do domu, v němž se ostatky našly, se přestěhovala teprve nedávno. Z toho se dá usuzovat, že se stěhovala i s mrtvými nemluvňaty. Proč, to je zatím záhada, žena to nebyla schopna vysvětlit.

 

 

Podle policie žena má zaměstnání. Jeden z jejích sousedů listu Iltasanomat řekl, že pracuje v pohostinství jako servírka.
 

Podle YLE manžel a příbuzní ženy o porodech nic nevěděli a jsou "šokováni". Finská luteránská církev ve čtvrtek v katedrále v Oulu chystá za děti zádušní mši.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák skupiny Take That truchlí: "Moje dcera se narodila mrtvá!"

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

VAŠE PŘÍBĚHY: V šestnácti těhotná a sama
VÁŠ PŘÍBĚH: Pekelné těhotenství! Málem jsem nepřežila!
ZPOVĚĎ: Vymyslela jsem si, že jsem těhotná, abych zachránila vztah

hel tn.cz / ČTK

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.