Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 4. 2014
Děsivé vězení

ZRŮDY! Dívku věznili 9 let v garáži, v patnácti VÁŽÍ 20 KILO!

Nevlastní rodiče týrané argentinskké dívky
Zdroj: TV Nova

Argentinští policisté vysvobodili z děsivého žaláře patnáctiletou dívku, která si prožila bez nadsázky peklo. Nevlastní rodiče ji devět let drželi v garáži a skoro jí nedávali najíst.

Jak kdyby to nestačilo, neuvěřitelně podvýživená dívka, která váží jen dvacet kilo, dostávala ještě pravidelně výprasky, píše BBC. Jedinou společnost dělali malé otrokyni pes s opičkou.


Když se zesláblá dívka pokusila jíst zbytky, které rodinným mazlíčkům už nešmakovaly, dostala řemenem.nakládačku. Věznitelé ji tak celé dlouhé roky krmili jen vodou a suchým chlebem.


Teď je samotné nejspíš čeká v kriminále podobná strava. Obvinění jsou z otroctví a zneužívání. Dívku v Buenos Aires v otřesné garážové kobce objevila jedna z jejích biologických sester poté, co o ní dlouho neměla žádné zprávy.


Dívka skončila pochopitelně v péči lékařů, kterým řekla, že za devět let opustila garáž jen dvakrát. Ke svým pěstounům-tyranům se dostala v roce 2001, protože její biologičtí rodiče měli tolik dětí, že už se o ni prostě nedokázali postarat.

pez TN.cz