Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2013
chat se čtenáři

Léčitel vám radil, jak zvládnout nemoci. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Léčitel Jaroslav Doubrava
Zdroj: oficiální zdroj

Zdravotní problémy má čas od času každý z nás. Potíž je s těmi vleklými, kde selhává i standardní léčba. V takovém případě může pomoci alternativní přístup. Jak zdolat nemoci vám v chatu na TN.cz radil lidový léčitel Jaroslav Doubrava.

Většina lidí, když onemocní, běží k praktickému lékaři, který předepíše kapky, prášky či antibiotika. Další pak ihned zamíří do lékárny. Léčitelé však k uzdravení nemocného používají léčiva šetrnější pro tělo člověka - bylinky, výtažky z rostlin nebo čaje. Léčiva, která neobsahují žádnou chemii.
 

Jak tato léčiva fungují? Které jsou na chřipku, která s jistou pravidelností udeří na podzim, které na bolesti zad, hlavy a další? Na to a mnohé další vám odpovídal léčitel Jaroslav Doubrava. O něm například zpěvačka Eva Pilarová napsala knihu Potkala jsem léčitele. V knize vyzpovídala několik pacientů, které úspěšně vyléčil z těžké nemoci.
 

Čtenářům TN.cz Jaroslav Doubrava poradil i s takovými problémy, jako jsou třeba dlouholeté vleklé bércové vředy. "Léčba bércových vředů vyžaduje přísnou bezmasou dietu a důslednost při ošetřování. Osvědčila se šťáva z jitrocele, která se sterilním tampónem nanáší do vzdálenosti cca 3 mm od obnažené tkáně. Šťáva nesmí přijít do rány," poradil léčitel Doubrava.
 

Typický problém, kdy na nemoc nezabírají běžné léky, řeší Vlasta. Má zánět jícnu a po každém jídle jí pálí žáha. I tady našel léčitel řešení - v přísné dietě: " V tomto případě je nutné omezit potraviny na nejjednodušší formu. Např. ovesné nebo pohankové kaše a hořký čaj. Přejde-li pálení postupně přidávat složitější jídla a tak testovat co můžete a co ne. Tak se dá i poznat, který orgán či žláza špatně funguje a potom léčit vhodným způsobem."

 

 


Rozhovor


 

 Naději dal ale paní Marii, která nemůže otěhotnět. "V této chvíli se připravují další 2 mé klientky na porod. Podle vyjádření lékařů neměli mít nikdy děti. Spolu s těmi předchozími je jich za 25 let mé práce hodně přes stovku. Je ale nutné mě navštívit," zněla odpověď.
 

Jaké byly ty další? Na co všechno jste se ptali? Nenejadete v odpovědích na cizí zdravotní problémy i řešení toho svého? To se dozvíte po kliknutí na panel "odpovědi hosta".

TN.cz
Reklama