Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 12. 2013
Prostitutky a fotbalisté

Chceme podobné důchody jako fotbalisté, říkají prostitutky! Prý se nadřou úplně stejně

Fotbalista, prostitutka
Zdroj: isifa.com

Prostitutky chtějí stejné důchody, jaké mají profesionální fotbalisté! Toto nejstarší povolání na světě se rovněž nedá dělat do konce života, a je podobně náročné!

S takovým návrhem přišly nizozemské prostitutky. Ty tvrdí, že mají stejně fyzicky náročné povolání, které je rovněž rizikové a věkem omezené jako u fotbalistů. Pochybné ženštiny si prý také zaslouží daňové výhody.

 

Poprask v Nizozemském království vyvolala kontroverzní kampaň organizace Freya, která sdružuje prostitutky z města Utrecht. Kněžky lásky chtějí stejná práva jako muži, co se na hřišti honí za míčem.

 

Holandští fotbalisté totiž využívají výjimečné daňové úlevy, takže ročně mohou na důchod ušetřit až 140 tisíc korun. Prostitutky si také chtějí takto odkládat peníze stranou, a tak žádají vládu o změnu. Myslí na stáří, když už o ně nebudou mít muži zájem. 

 

 

"Muži preferují mladší ženy. Tudíž je nevyhnutelné, že tyto ženy časem přijdou o svou obživu," řekl právník organizace Freya pro NBC News. V Holandsku je prostituce legalizovaná a regulovaná od roku 2000. 

 

pet TN.cz