Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2014 17:04
foto uvnitř zákeřná nemoc

Žena s krásným obličejem překonala rakovinu. Teď ukázala tělo a lidé jsou v šoku

Beth Whaanga
Zdroj: Nadia Masot

I když to na první pohled nevypadá, krásná Australanka Beth Whaanga (32) pod šaty skrývá tělo, na které není moc hezký pohled. Totálně jí ho zdevastovala rakovina!

Beth Whaanga z australského Brisbane je dvaatřicetiletá matka čtyř dětí, která bojovala s rakovinou. Než nad ní zvítězila, musela podstoupit několik operací. Přišla o prsa a dělohu Zákeřná nemoc její tělo neskutečně znetvořila.


18

GALERIE: Betw Whaanga

Zdroj: Nadia Masot

Beth Whaanga

Hodnocení:


Beth si uvědomila, že každý den potkává na ulici spustu lidí, kteří pod oblečením mohou skrývat podobné znetvoření, které jim způsobila právě rakovina.
Proto se rozhodla se svojí kamarádkou fotografkou Nadiou Masot nafotit odvážné snímky odhalující, jak zákeřná rakovina je, i když to na první pohled vůbec nevypadá.
 

Betw Whaanga
Zdroj: Facebook / TN.cz

 

Přestože projekt "Pod červenými šaty" vznikl s dobrými úmysly, řada přátel Beth její jednání a vystavení nahých fotek odsoudila. Nejen díky její sestře, která fotky nasdílela na svých stránkách, se povědomí o projektu dostalo dál a už teď ho má na svých stránkách přes 160 tisíc lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poslední Vánoce: Matka dceři ukončila léčbu rakoviny, dítě teď zemře

Snímky plné bolesti: Muž fotil svou ženu, která bojovala s rakovinou

mis TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.6. | 01:39 jiří novotný
141
Přítelkyně prodělala rakovinu žaludku dělohy v obličeji je pořád krásná tělo? ...
29.6. | 12:16 myvintagerajon
-71
Tenhle článek mi přijde, že říká, že lidé s krásným obličejem ( ona teda krásná ...
8.4. | 08:38 Sára Sára
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Radek Vosahlik - kde se ten výrobek ukrain může koupit? Na těch stránkách jsem ho nikde nenašla. Děkuju
20.11. | 19:03 T R
17
Náhlasit nevhodný komentář
Je krásná a ještě k tomu velmi statečná, že i přes to všechno toto dokázala zveřejnit, aby i ostatní ženy věděly že na to nejsou samy.
6.10. | 22:41 Radek Vosahlik
12
Náhlasit nevhodný komentář
Vsadím se, že jí nikdo neřekl o léku doktora Nowického, který má už 40 let lék na rakovinu s prapodivným obchodním názvem ukrain. Více na: ukrain tečka cézet Je to alkaloid vyrobený z laštovičníku který se váže pouze na rakovinové nádory a zdravé buňky ignoruje. Je to jediný lék bez vedlejších ...
13.8. | 22:46 Anicka Krásková
20
Náhlasit nevhodný komentář
Chudinka, schytala to, maminka 4 dětí, to muselo být náročné, snad bude líp.
29.6. | 12:16 myvintagerajon
-71
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle článek mi přijde, že říká, že lidé s krásným obličejem ( ona teda krásná není) mít rakovinu nemají. Kdyby byla podle pisatele ošklivá, přáli byste jí to...ale že je údajně hezká, je to strašlivé a svět jí přeje vše nej. To ze rakovina je pro tělo náročná ví i ten, kdo ji neprodělal. Takže ...
29.6. | 01:39 jiří novotný
141
Náhlasit nevhodný komentář
Přítelkyně prodělala rakovinu žaludku dělohy v obličeji je pořád krásná tělo? Miluju ji a budě pro mě krásná napořád !!!
17.2. | 05:55 Ivan
34
Náhlasit nevhodný komentář
bohuzial sa na rakovinu nadalej zomiera, lebo ludia su drzani v nevedomosti vyrobcami chemoterapii a celym zdravotnickym systemom. je to multimiliardvy biznis. skutocne liecby od vedcov a doktorov ako su : Max Gerson, Tullio Simoncini, Jim Humble nie su privedene do praxe. skus sa zamysliet preco ...
15.2. | 22:04 Renata Navrátilová
5
Náhlasit nevhodný komentář
milý morrissey názor lékařů se od tvého liší, genetika u rakoviny prsu je prokázaná a pokud je mi známo rakovina není v určité fázi vyléčitelná-proč by na ni umíralo tolik lidí?
15.2. | 10:07 rimskikorsakov
59
Náhlasit nevhodný komentář
Není důležitá fyzická krása, někteří lidé jí však dávají přednost a to je špatně. Je moc dobře, že se s tak hroznou nemocí vyrovnala a je v pořádku.
15.2. | 03:08 Ivan
-6
Náhlasit nevhodný komentář
mily/a gugispadis. rakovina nema nic spolocne s genmi. vacsinou deti maju rovnaku/podobnu zivotosparavu ako rodicia preto sa to javi dedicne. napriklad konzumuju maso tak ajo rodicia a preto choroby/signaly su rovnake. rakovina sa da reversnut z akehoho kolvek stadia ak uz nie su prilis ...