Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.12. 2012 14:31
Historický snímek

PRVNÍ FOTO Šmuclerové a Haška: Tady to celé začalo

Hašek a Šmuclerová
Zdroj: isifa/Lidové noviny/MYNARIK a facebook
První společné foto Šmuclerové a Haška

Dominik Hašek a Libuše Šmuclerová přestali tajit, že tvoří pár. Pro jejich okolí je to šok, zejména Roman Šmucler bere jednání své ženy jako podraz. Reportéři TN.cz našli první foto, kde je Hašek vedle Šmuclerové.

Šmuclerová i Hašek patří ve svém oboru ke špičce. On byl znám tvrdým přístupem k tréninku, ona vystupuje jako sebevědomá manažerka. Nyní tvoří pár.
 

Na facebooku jsme našli fotografii, která mapuje jedno z jejich prvních setkání, možná se jedná o to úplně první. Tehdy delegace sportovců dorazila do vydavatelství Ringier, aby zde slavnostně otevřela novou redakci deníku Sport.
 

Na fotografii sice stojí mezi Šmuclerovou a Haškem atletka Barbora Špotáková, ale ze snímku je patrné, že je tam tak nějak navíc.
 

KOLIK BUDE HAŠKA STÁT ROZVOD? ČTI ZDE!
 

ODVRÁCENÁ HAŠKOVA TVÁŘ - O SKANDÁLECH ČTI ZDE!
 

Co vzkázal Haškovi podvedený Roman Šmucler?     
 

"Jsem rád, že už nemusím tajit, že ten, kdo mi chodil za ženou a do baráku, je Dominik Hašek. Jsem životní optimista, tohle je šance najít si ženu, která mě bude mít ráda a bude si mě vážit. Jak píše pan Hašek, láska na první pohled to není. Tak mu přeji, aby mu rozbití dvou rodin vyneslo náhradu za kariéru v NHL," uvedl k rozchodu Šmucler a dodal: "Už se těším na nové bydlení. Už nechci žít v izolaci, chci se zase scházet s přáteli jako před lety, a třeba i budu mít další děti, což je docela moje priorita." VÍCE NAJDETE ZDE.


 

 

sta TN.cz