Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2012 17:39
Hrůza ve výtahu

Hororové video: Ve výtahu straší duch holčičky

Video zachycuje, jak lidé křičí hrůzou poté, co se v jedoucím výtahu zničehonic zjeví duch bledé dívky s panenkou v ruce. Někteří z nich asi na tuhle jízdu nezapomenou do konce života.

Video se od víkendu stalo hitem internetu a během dvou dnů ho vidělo přes milion lidí, které rozdělilo do dvou táborů. Jedni tuto scénku z brazilského pořadu The Silvio Santos show považují za nejlepší skrytou kameru všech dob. Jiní si myslí, že se jedná o nehorázné strašení lidí, které mohlo snadno skončit něčím infarktem.
 

Na záznamu nic netušící lidé vstupují do výtahu, kde vzápětí zhasnou světla. Zatímco zoufalí cestující mačkají knoflíky a snaží se zorientovat, vleze dovnitř v nastalé tmě bočním panelem hrůzostrašně nalíčená dívka v bílých šatek s panenkou v ruce.
 

Nato se světla zase rozsvítí a zděšení lidé zjistí, že ve výtahu náhle nejsou sami. Většina z nich začne ječet strachy a vyděsí se ještě víc, když holčička začne křičet. Drsnému žertu tleskají lidé po celém světě, je ovšem otázkou, jestli by byli tak nadšení, kdyby se jeho oběťmi stali oni.

 

hel TN.cz

Diskuze

5.12. | 16:41 Katka
1
Náhlasit nevhodný komentář
O tomto videu už jsem slyšela v práci a teď když jsem to viděla, tak můžu upřímně říct, že se řadím mezi odpůrce. Je to nechutný hnus! Zajímalo by mě, co by ti Ftipálci dělali, kdyby to v tom výtahu s někým škráblo? A rozhodně by mě nepřekvapilo, kdyby se s nimi ti lidé chtěli soudit za psychickou ...
29.11. | 08:20 Miroslav Hanko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vtípek boháčů,asi jsou na to připravený kdyby je někdo žaloval o odškodnění.
27.11. | 16:27 Kristýna Jurečková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to tedy fakt k smíchu není. Někteří lidí z toho budou mít třeba následky do konce života! Docela by mě zajímalo co by dělali autoři této otřesné akce, kdyby se něco takového stalo jim, aniž by věděli, že je to nachystané...