Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.10. 2012 19:24
exkluzivní zpověď pro tn.cz

Čtěte, co má Karel Gott v plánu a co radí mladým mužům

Karel Gott na Nově
Zdroj: Mediafax

Hostem on-line rozhovoru na TN.cz byl Zlatý slavík Karel Gott. Mistrovi jste položili spoustu zajímavých otázek. Přečtěte si, co radí mladým mužům, jak se bude jmenovat jeho kocour a co plánuje.

Karel Gott získal od čtenářů TN.cz nejvíce hlasů v anketě o největší osobnost současnosti a jednoznačně vyhrál v kategorii osobnost koncertních sálů a hal. Tato popularita mistra velmi potěšila a přijal tak naše pozvání na on-line video chat s vámi, našimi čtenáři. Měli jste tak jedinečnou možnost se božského Karla zeptat na cokoliv, co vás zajímá.
 

Reklama


Mistr promluvil o tom, jaké to je být tatínkem a dědečkem a odpověděl i na otázku, jestli má opravdu rád svou ženu. "Samozřejmě, že mám rád svou ženu. Mladým klukům bych ale před takovým vážným krokem, jako je svatební slib, radil, vše dobře uvážit. U své první dívky jsem myslel, že je to ta pravá. Ale byly to jen klukovské ukvapenosti. Je dobré poznávat různá místa a různé lidi. Nyní už tak činím jen profesně," usmíval se zpěvák.Rozhovor

 

Zpěvák také zavzpomínal na 60. léta, prozradil, s kým vším by z mladé generace zpěváků a skupin rád spolupracoval a odtajnil dokonce, jak se bude jmenovat jeho kocour. "Jméno pro svého kocoura už mám. Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi na facebooku radili. Bylo jich přes tisíc. Zkoušel jsem všech dvanáct set jmen a kocour nejvíce slyšel na jméno Čiko,“ řekl božský Karel.

 

Karel Gott na TN.cz:

18

Karel Gott byl hostem on-line rozhovoru na TN.cz

Zdroj: Mediafax

Karel Gott na TN.cz - 3

Hodnocení:


 

S nadhledem také pravil, že mu nevadí přezdívka Goťťák, "pokud je to napsáno správně se dvěma t"  a připustil, že na začátku kariéry hrál i "za řízek". Co ještě mnohonásobný Zlatý slavík prozradil a kde ho můžete v nejbližší době vidět a slyšet., si přečtěte ve zpěvákových odpovědích.

 

 

fim, hel TN.cz
Reklama