Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2012 09:34

Kupujete auto? Rozmyslete si kde!

yes car
Zdroj: Oficiální zdroj

Autobazarů je velké množství, ale pro všechny není prioritou prodávat kvalitní a ověřené vozy.

Koupě auta nás může stát spoustu útrap, protože s pořízením nového plechového miláčka není spojen jen výběr vozu samotného a posouzení jeho stavu a původu, ale také vyřízení dokumentů potřebných k přepisu, pojištění, případně financování vozidla. Základem je stále objektivní posouzení celkového technického stavu, a v tomto laikovi nezbývá nic jiného, než spoléhat pouze na slova prodejce. Často přitom narazí na obchodníky, kteří uvádějí nepravdivé informace o stavu, počtu najetých kilometrů či původu automobilu. Všichni ale nejsou stejní. Příkladem je autobazar YesCars z Františkových Lázní, který ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a pomůže vám vůz nejen vybrat.

 

yes car 2
Zdroj: Oficiální zdroj

 

Jedná se o prodejce automobilů, jehož tým se skládá ze dvou lidí. Ti mají více než deset let zkušeností v automobilovém průmyslu a vlastní autobazar se rozhodli otevřít v roce 2006. V současné době vlastní vozový park cca 40 vozidel a prodávají i značkové čtyřkolky. Důkazem profesionality a preciznosti autobazaru YesCars je skutečnost, že mají mnoho stálých zákazníků, kteří se k nim z různých důvodů neustále vrací. Někteří proto, aby své staré auto obměnili za novější. Jiní pro to, aby svému vozu pomocí partnerských servisů autobazaru YesCars zajistili kompletní servis spojený s údržbou vozidla.

 

Majitelé autobazaru si zakládají na dobré pověsti a referencích. Jsou si plně vědomi toho, že jakákoliv kritika by mohla být příčinou ztráty jejich konkurenceschopnosti. Z tohoto důvodu prodávají pouze auta, která nechávají předem prověřit přes databáze společností, jež se zabývají prověřováním původu vozidel. Jedině takto mohou novým držitelům automobilů ručit za původ vozidla i stav kilometrů. Má-li klient zájem o úvěr, na místě mu zajistí financování přes některou z partnerských úvěrových nebo leasingových společností. Zprostředkování této služby je přitom zcela transparentní a bez poplatků. V případě zájmu, zákazníkům odpadají i starosti s vyřizováním povinného nebo havarijního pojištění. Tým YesCars zpracuje kalkulaci u několika pojišťoven a spolu s klientem vybere tu nejpřijatelnější variantu. Zajistí i odhlášení technického průkazu z původního majitele na nového a obyvatelům okresu Cheb i veškerý servis s kompletním vyřízením přepisu na registru vozidel.

 

yes car 3
Zdroj: Oficiální zdroj

 

Autobazar YesCars se řídí mottem pro zachování 100% kvality: „Lepší dělat jednu věc a pořádně, než dvě pouze napůl.“ Z tohoto důvodu společníci ani neuvažují o tom, že by otevřeli další pobočku.

 

Komerční článek

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.9. | 22:10 j-pavlik
1
i tady v tomto bazaru bych si dal POZOR prodavaj skodu oktavii III aniz by byla ...
25.9. | 23:44 myslitel
-4
4 optimas, lpg maximálně 12 let, pak se musí vše demontovat. v průběhu musí být ...
27.9. | 22:24 j-pavlik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Na začátku roku Škoda představí třetí generaci stěžejního modelu Octavia, a to ve verzích sedan i kombi. Vůz, který si odbude výstavní premiéru na autosalonu v Ženevě, Zdroj: http://auto.idnes.cz/novinky-skody-pro-rok-2013-08... je kousek z parizskeho atosalonu ze se jeste treti generace nevyrabi ...
27.9. | 22:10 j-pavlik
1
Náhlasit nevhodný komentář
i tady v tomto bazaru bych si dal POZOR prodavaj skodu oktavii III aniz by byla vyrobena. pri zhlednuti oktavie jsem zjistil jako laik na prvni pohled ze je to oktavia II facelift a oni to vyde vali za auto ktere se jeste nevyrabi. takze pozor na to.
26.9. | 11:35 optimas
0
Náhlasit nevhodný komentář
mysllitel: co to meleš jakých 12 let? Po 10 se mění nádrž a po 3 letech redukční ventil. Zbytek se jen přetěsní nic víc. Žádne sundávání dolu kde na ty kraviny proboha chodíte. Je to psané i v návodu co kdy a jak. Tak by to možná chtělo nastudovat než plácnete nějakou blbinu
25.9. | 23:46 myslitel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo autům nerozumí ať v bazaru nic nekupuje!
25.9. | 23:44 myslitel
-4
Náhlasit nevhodný komentář
4 optimas, lpg maximálně 12 let, pak se musí vše demontovat. v průběhu musí být pravidelné revize po 2 letech.
25.9. | 14:49 optimas
0
Náhlasit nevhodný komentář
A jen tak mimochodem ještě pořád jsi mi neodpověděl ohledně toho LPG v čem je ta omezená životnost. Nikde jsem se to nedočetl ani plynaři o ničem takovém nevědí Tak nás počastuj svou vědomostí ať jsme chytřejší
25.9. | 14:45 optimas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tvé pomatené úvahy jsou nám zcela lhostejné. A jinak dobrá to reklama. Kolik to syplo Novo?
24.9. | 17:12 lada48
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tuto úvahu mám dávno za sebou. Určitě nebudu auto kupovat v AAA auto.