Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2013 08:59
Krkolomná jízda

Matka - kaskadérka kojila na mopedu! Skončila v poutech

Kojení
Zdroj: isifa.com

Policisté koukali jak opaření, když jim do zorného pole vjela mladá žena na mopedu, která jednou rukou držela řidítka a druhou svého syna, kterého současně kojila!

Matka kaskadérka svou nevídanou jízdu předváděla v dopravní špičce a mezi ostatními auty se proplétala, jako by se nechumelilo.


Policisté z jednoho z čínských velkoměst, kteří nezodpovědnou matku zastavili, se nechali slyšet, že mladá žena rok a půl starého syna krmila, zatímco se jí kymácel na klíně.


Proto ji raději okamžitě zastavili a odvedli stranou, aby se vyvarovali nějaké nehody, píše britský Daily Mail. Mladá Číňanka ovšem nebyla první matkou s podobně inteligentním nápadem.


V poutech skončila před čtyřmi lety i devětadvacetiletá Američanka, která prcka krmila v autě cestou z Detroitu do Pittsburghu. Navíc ani neměla řidičák.


Ještě větší nezodpovědnost předvedla ve stejné roce i matka z Austrálie, která kojila svého pětiměsíčního syna opilá a navíc tak vášnivě, že mále nabourala do policejního auta. Posléze se ukázalo, že byla tak pod parou, že nezvládla hlídce ani dýchnout.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak správně krmit miminka během veder? Je to překvěpivě snadné

Podívejte se, kolik lze ušetřit za Sunar! Stačí kojit

pez TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme