Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2013 08:59
Krkolomná jízda

Matka - kaskadérka kojila na mopedu! Skončila v poutech

Kojení
Zdroj: isifa.com

Policisté koukali jak opaření, když jim do zorného pole vjela mladá žena na mopedu, která jednou rukou držela řidítka a druhou svého syna, kterého současně kojila!

Matka kaskadérka svou nevídanou jízdu předváděla v dopravní špičce a mezi ostatními auty se proplétala, jako by se nechumelilo.


Policisté z jednoho z čínských velkoměst, kteří nezodpovědnou matku zastavili, se nechali slyšet, že mladá žena rok a půl starého syna krmila, zatímco se jí kymácel na klíně.


Proto ji raději okamžitě zastavili a odvedli stranou, aby se vyvarovali nějaké nehody, píše britský Daily Mail. Mladá Číňanka ovšem nebyla první matkou s podobně inteligentním nápadem.


V poutech skončila před čtyřmi lety i devětadvacetiletá Američanka, která prcka krmila v autě cestou z Detroitu do Pittsburghu. Navíc ani neměla řidičák.


Ještě větší nezodpovědnost předvedla ve stejné roce i matka z Austrálie, která kojila svého pětiměsíčního syna opilá a navíc tak vášnivě, že mále nabourala do policejního auta. Posléze se ukázalo, že byla tak pod parou, že nezvládla hlídce ani dýchnout.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak správně krmit miminka během veder? Je to překvěpivě snadné

Podívejte se, kolik lze ušetřit za Sunar! Stačí kojit

pez TN.cz