Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.7. 2014 19:08
Děsivé FOTO

Na obloze se zjevil obličej! Je to další znamení 3. světové války?

Boží znamení
Zdroj: Jeremy Fletcher

Politická situace ve světě je teď velmi napjatá. Přesně sto let od vypuknutí 1. světové války se mnozí bojí, že bude ta třetí. Znamením by mohla být i fotka, kterou nedávno pořídil muž z Anglie.

Finanční ředitel Jeremy Fletcher se procházel na jedné z pláží anglického Norfolku krátce po bouři. Bylo to navečer a z odcházejících mraků vykukovalo sluníčko.

Boží zjevení
Zdroj: Jeremy Fletcher


Šestapadesátiletý muž se na tuto přírodní podívanou zaměřil a nevěřil svým očím. Z mraků se vynořil obraz zářícího Boha. Angličan neváhal a pořídil fotografie tohoto pozoruhodného úkazu.


Mimořádná fotografie muže s bílým plnovousem v oblacích vzbudila obrovskou vlnu pozornosti. "Lidé to komentují tak, že to vypadá jako Bůh, ale může to být také Sean Connery nebo Karl Marx," sdělil deníku Daily Mail pan Fletcher, který dodal, že není věřící.

 


Boží úkaz ale nemusí být jen tak. Podle mnohých komentářů to může být varovné znamení pro svět, který se nyní nachází na pokraji válečné zkázy. Třetí světové války se začínají bát lidé po celém světě.


Obavy podporuje i staré proroctví. V pořadí třetí světovou válku předpověděla už známá bulharská věštkyně Baba Vanga. Podle ní má další globální válku odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska v roce 2014. Podle současných událostí na Ukrajině to vypadá, jakoby se její předpověď naplňovala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Celebrity se vyjadřují ke spadlému letadlu: Nemůžu uvěřit, že se to stalo, píše Jandová

5 záhad Jurského parku. Podívejte se, co vám ve filmu uniklo

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.7. | 07:49 pan-tulipan
55
Nedávno jsem viděl nakumulované mraky do tvaru gigantického penisu, že by ...
23.7. | 20:57 dreizlicek
-8
jo ono se na obloze objevuje někdo, kdo v životě nikdy neexistoval! Už jste s ...
17.11. | 02:48 ufozezadku
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dnes Tv nova vidí na obloze mezi mráčky pána Boha, a příští týden ho budou mít ve snídani s novou na živo i s andělíčkama, co by né, když na šmudlácké tv nova je vše 100% pravdivé!
18.10. | 12:27 ladatruska
0
Náhlasit nevhodný komentář
Josefe Šenku: to by moh bejt husajn
5.12. | 21:01 Petr Kopecký
4
Náhlasit nevhodný komentář
koukam ze s blbosti a lidskou aroganci se tu roztrhl pytel
31.7. | 20:36 Jirka Krakonoš
5
Náhlasit nevhodný komentář
Drahá shit tv Novo. Konkrétně píšu k nějakymu šaškovi který tudle hovadinu slátal dohromady. Nejdřív si přečti fakta a pak piš!!!! Baba Vanga nepředpověděla že 3 svetová začne v roce 2014 to je jen tvůj vejmysl!!!!!! Všude se píše todle: 2010 - III.světová válka začne v listopadu 2010 a skončí v ...
26.7. | 15:03 Josef Šenk
3
Náhlasit nevhodný komentář
tohle sem vyfotil ja http://uloz.to/xhRQVZ76/dsc00239-jpg
26.7. | 15:00 Josef Šenk
-1
Náhlasit nevhodný komentář
ti nadělaji nedavno sem vyfotil taky něco podobnyho :-)
25.7. | 20:48 technickapotvora
8
Náhlasit nevhodný komentář
:-D tak jako si myslíte, že "sluníčko" z teletubies nebude stárnout? :-D omyl, svět blbé pohádky už omrzel a přišlo nás rozveselit sem :-D :-D žádný strach, bude bžunda :-D
25.7. | 14:35 Jaroslav Malát
16
Náhlasit nevhodný komentář
PÁNI REDAKROŘI S TN.cz až tuto záhadu rozlousknete nezapomeňte se s tím zas pochlubit široké veřejnosti :) Blbosti se dnes moc dobře prodávají, že.?
25.7. | 08:19 anna-dikova
7
Náhlasit nevhodný komentář
No já nevím ale lidi by si měly přestat dělat legraci s tak vážných věcí jako je válka. Momentálně se to teď ve světě mele kde se dá lidi jdou proti sobě a co se ve světě děje a i v našem státě no hnus no uvidíme jak to všechno bude jestli bude válka nebo né nechme se překvapit.
24.7. | 15:43 tommywiseaujeking
12
Náhlasit nevhodný komentář
To už si děláte kozy ne?