Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 8. 2012
Horká novinka

Nejefektivnější odšťavňovač na světě

Angel Juicer
Zdroj: Oficiální zdroj

Mezi odšťavňovači jsou velké rozdíly a to především v kvalitě vylisované šťávy a jejím množství.

Přístroj, jehož výzkum trval dva roky a jeho první prototyp tento rok oslavil sedumadvacáté narozeniny, se stává pomalu, ale jistě, luxusním doplňkem českých domácností. Proč si troufám říct luxusní?
 

Díky 27 letům neustálého vylepšování kvality a inovací v technických oblastech předstihl Angel Juicer své konkurenty pracující na stejném principu extrakce šťáv z vlákniny a vystoupal na první pozici mezi dvou-hřídelovými odšťavňovači. Těžko budete hledat přístroj, který z kila špenátu získá 730 ml čerstvé šťávy. A to pouze při 82 otáčkách za minutu, což je esenciální pro zachování maxima enzymů a živin v čerstvých šťávách.
 

Angel Juicer je vhodný na zpracování téměř veškerých surovin od mrkve a jablek po mladé obilí nebo jehličí. Šťávami to ale všechno nekončí. Angel Juicer je všestranný přístroj, který dokáže vyrobit sojové mléko, tofu, ořechové máslo nebo zpracovat mražené sorbety. Nad ostatními přístroji vyniká ve výtěžnosti surovin, která je dána technologií použitou jeho výrobcem. 3- fázový dvou-hřídelový systém osazený 3- fázovým sítem s jemným, středním a hrubým vzorem doslova vyždímá suroviny na suchou drť. Konstrukce přístroje je ze silné ručně opracované nerezové oceli SUS-304, kterou používá i americká NASA.
 

Nerezové soukolí dokáže vyvinout v přístroji sílu o velikosti 3 HP (koňských sil), která efektivně drtí buněčné stěny. Angel Juicer je patentován v řadě zemí, jako je Korea, Japonsko, USA, Čína, Austrálie, Německo nebo Brazílie. Poprvé se do Evropy, respektive Spojeného království, začal exportovat v roce 2005. Do České republiky se dováží od roku 2007 společností EUJUICERS.COM, která je jeho výhradním dovozcem pro Střední Evropu, Německo a Rakousko. Otázku bezpečnosti zvládl výrobce také bravurně.
 

Pojistka proti přehřátí spolu s autoreverzní funkcí při zablokování přístroje se starají o vaši bezpečnost a hlavní díl se síty je navržen tak, aby nedošlo k úrazu. Samozřejmostí je také aktivně chlazený motor, který chrání přístroj proti přehřátí. Výroba probíhá pod certifikací ISO 9002 a ISO 14000 a pro ty největší labužníky výrobce připravil model z chirurgické oceli. Teď už je snad patrné, proč si troufám říct slovo luxusní.

Komerční sdělení