Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2013 21:13
porazila přírodu

Neuvěříte, kolik je téhle ženě let! Tipněte si, ale neuhodnete

Kim Carillo
Zdroj: facebook.com
Kim (na snímku s manželem), na svůj věk fakt nevypadá

Podívejte se na blondýnku, která zatím neuvěřitelným způsobem vyhrává v boji s časem a to bez jakýchkoli berliček v podobě různých plastik. Kolik jí tedy je a jak to dělá?

Kim Carillové lidé obvykle hádají něco kolem pětatřiceti, jenže ve skutečnosti je jí neuvěřitelných 54 let a má dvě dospělé děti, syna Charlieho (23) a dceru Catherine (25).
 

To, že vypadá tak mladě, s sebou přináší řadu kuriózních situací. Kim, která žije se svým manželem (57) a rodinou v New Yorku, například běžně žádají o občanku, když si jde koupit láhev vína. Jednou ji také pozvala na party parta mladíků, když šla její dcera na ulici zavolat taxík. Když se potom Catherine vrátila a oslovila ji "mami", hoši málem omdleli.
 

"Ten jejich výraz byl k nezaplacení," směje se Kim. A jak to dělá, že vypadá tak úžasně mladě? Tvrdí, že má štěstí na geny. "Absolutně trvám na tom, že krása nemůže přijít zvenku, musí přijít zevnitř. Proto jsem při prvních známkách stárnutí nevyhledala chirurga ale nutričního specialistu," vysvětluje Kim s tím, že za sebou nemá jedinou vylepšovací operaci.

 

 

Testy ukázaly, že si vypěstovala intoleranci k mléku, má málo kyselý žaludek, nedostatek minerálů a další potíže a dostala proto speciální dietu, po které se jí zlepšila pleť i trávení. K jejímu mladistvému vzhledu dále přispívají už jen malé triky, žádná drahá kosmetika v tom není. Jen si nechala dlouhé vlasy, pravidelně si bělí zuby, nachodí kilometry se psem a dopřává si dostatek sexu.

 

ČTĚTE TAKÉ

Víte, kolik utratí ženy za kosmetiku? Spočítali jsme to

Modelka Iman snad nestárne. Uhádnete její věk?

Má zpěvák Martin Maxa těžkou krizi středního věku? Nechal si napíchat BOTOX
Pleť bez vrásek: Na botox zapomeňte, známe něco lepšího
TEST: Chováte se na svůj věk?
TEST: Vypadáte na svůj věk?
Jóga proti stárnutí: Tato sestava vám rozproudí metabolismus 

hel TN.cz