Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2013 14:11
Není to podvod?

Peníze ZADARMO: Tajemný milionář má PROBLÉM, po Pospíšilovi jde policie

Peníze
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Tajemný internetový milionář, který pro nic, za nic rozdává peníze tím, že zdvojnásobuje zaslané částky, má problém. Na základě podnětu bank se jeho činností zabývá policie.

Tajemným dárcem peněz za nic Janem Pospíšilem a jeho aktivitami se na podnět několika bank začala zabývat policie. „Na naše klientské centrum se obrací stále více lidí, kteří odeslali peníze na účet, že se jim peníze nevrací. Na základě podezření z praní špinavých peněz celou záležitost řešíme s finančně analytickým útvarem ministerstva financí," uvedl pro TN.cz Jan Holinka z tiskového odboru České spořitelny s tím, že přesný počet lidí, kteří se doposud přihlásili, není známý. A přidávají se i další.

 

Jak sám Pospíšil uvedl, má zablokované účty a nad celou situací kroutí hlavou. „V této zemi nelze nic udělat jinak - originálně. Za vším každý hned vidí podvod a podobně. Reklamní kampaň, i přesto že jsem fyzická osoba a neprovádím nic proti obchodním podmínkám bank, se zkrátka minula s pochopením," říká Pospíšil, který lidem sliboval dvojnásobek zaslaných peněz.

 

 

Co ale za celým projektem stojí, je prý podle Pospíšila touha zviditelnit se. "Mým cílem je, aby do konce roku znal jméno Honza Pospíšil každý," tvrdí autor webu honzapospisil.cz. "Takže, co myslíte, kdo jsem? Že bych byl excentrická celebrita? Nebo politik? Možná jsem moderátor, který bude uvádět nový pořad, a chci na sebe tímto způsobem upozornit. Třeba ale vůbec nejsem osoba. Třeba je Honza Pospíšil nový operátor na českém trhu, nebo nová internetová služba. Kdo ví…".


ČTĚTE TAKÉ

Podívejte se, kde se dají sehnat PENÍZE NAVÍC!
 

ana TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.10. | 14:00 Světluše Rybínová
0
Jestlize Ceska sporitelna zablokovala nekomu ucet, tak by ani nemela na tento ...
4.10. | 14:24 vo253
-1
.. ten melm si nedá a nedá pokoj ..
4.10. | 15:21 kalnormin1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
vo253: no nějak musí melm přijít k penězům, když už mu TN.cz rozvázala smlouvu. A zadarmo tady kvičet, pi.čovat a hýkat nebude.
4.10. | 14:36 Karel Nedvěd
0
Náhlasit nevhodný komentář
Po domluvě z bankou a policií si nechám zablokovat účet,pokud už na něm je dostatek prostředků.A pak mohu prohlásit,že bohužel nemohu dostát svým závazkum z důvodu zásahu vyšší moci.Jak prosté.
4.10. | 14:32 Karel Nedvěd
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pak je tu ještě druhá varianta,že se domluvím s policií a bankou a po určité době,kdy je na účtě dost prostředků jim dám pokyn k zablokování a pak velmi jednoduše vysvětlím,že jsem to myslel dobře,ale zasáhla vyšší moc.Oblbnout tento národ nedá zas tolik práce.
4.10. | 14:28 Karel Nedvěd
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zablokování účtu spočívá v tom,že peníze neodcházejí,ale jenom přicházejí.Pak policie konto až na něm bude dost peněz zabaví a veřejnost oblbne nějakou báchorkou o praní špinavých peněz.Prostě blábol,kde už nemusíme nic vysvětlovat.Nevím,jak by si někdo,tím,že rozdá peníze pomohl.
4.10. | 14:24 vo253
-1
Náhlasit nevhodný komentář
.. ten melm si nedá a nedá pokoj ..
4.10. | 14:00 Světluše Rybínová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jestlize Ceska sporitelna zablokovala nekomu ucet, tak by ani nemela na tento ucet prijimat zaslane platby, takze by se odesilatelum penize meli vratit ne jeho ucet, ze ktereho platba odesla. Si myslim. Takze lide by o penize prijit nemeli, ne???