Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2013 14:11
Není to podvod?

Peníze ZADARMO: Tajemný milionář má PROBLÉM, po Pospíšilovi jde policie

Peníze
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Tajemný internetový milionář, který pro nic, za nic rozdává peníze tím, že zdvojnásobuje zaslané částky, má problém. Na základě podnětu bank se jeho činností zabývá policie.

Tajemným dárcem peněz za nic Janem Pospíšilem a jeho aktivitami se na podnět několika bank začala zabývat policie. „Na naše klientské centrum se obrací stále více lidí, kteří odeslali peníze na účet, že se jim peníze nevrací. Na základě podezření z praní špinavých peněz celou záležitost řešíme s finančně analytickým útvarem ministerstva financí," uvedl pro TN.cz Jan Holinka z tiskového odboru České spořitelny s tím, že přesný počet lidí, kteří se doposud přihlásili, není známý. A přidávají se i další.

 

Jak sám Pospíšil uvedl, má zablokované účty a nad celou situací kroutí hlavou. „V této zemi nelze nic udělat jinak - originálně. Za vším každý hned vidí podvod a podobně. Reklamní kampaň, i přesto že jsem fyzická osoba a neprovádím nic proti obchodním podmínkám bank, se zkrátka minula s pochopením," říká Pospíšil, který lidem sliboval dvojnásobek zaslaných peněz.

 

 

Co ale za celým projektem stojí, je prý podle Pospíšila touha zviditelnit se. "Mým cílem je, aby do konce roku znal jméno Honza Pospíšil každý," tvrdí autor webu honzapospisil.cz. "Takže, co myslíte, kdo jsem? Že bych byl excentrická celebrita? Nebo politik? Možná jsem moderátor, který bude uvádět nový pořad, a chci na sebe tímto způsobem upozornit. Třeba ale vůbec nejsem osoba. Třeba je Honza Pospíšil nový operátor na českém trhu, nebo nová internetová služba. Kdo ví…".


ČTĚTE TAKÉ

Podívejte se, kde se dají sehnat PENÍZE NAVÍC!
 

ana TN.cz