Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.7. 2013 07:52
zákeřná onanie

Pozor na masturbaci: Mladíkovi po orgasmu "explodoval" mozek!

Ruka nenechavá
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto.

25letý mladík se nudil při přípravách bratrovy svatby. Dlouhou chvilku se rozhodl zpestřit masturbací, která však skončila tragicky.

Ashok Rajamani se nudil na svatbě svého bratra v americkém Washingtonu. Zatímco se jeho bratr oblékal do svatebního obleku, Ashok si chvíli krátil masturbací, při níž se díval sám na sebe do zrcadla.
 

Vše probíhalo jako jindy, ale po vyvrcholení se stalo něco hrozného. "Zažil jsem to nesčetněkrát předtím, ale tohle bylo něco jiného než orgasmus, bylo to nepřirozené. Stalo se něco špatného, velmi špatného. Cítil jsem v hlavě explozi," popisuje děsivý zážitek v knize s názvem "The Day My Brain Exploded" (Den, kdy můj mozek explodoval).
 

Muž přirovnává bolest v hlavě k výbuchu atomové bomby. "Mezi mými ušima. Za mýma očima . Můj mozek se změnil na Hirošimu, "svěřil se v knize Ashok, kterému se zatmělo před očima a na chvíli oslepl, píší topky.sk.
 


Ashokovi se pak podařilo zavolat hotelovou službu a vyžádat si sanitku. Když otevřel oči, probudil se už v nemocnici. Tam mu lékaři oznámili, že měl krvácení do mozku a CT vyšetření odhalilo vrozenou genetickou vadu. Ta způsobuje vnitřní krvácení při sexu, při porodu nebo i vypuzování stolice z těla.


Mladík se naštěstí dokázal po zákeřné nemoci zotavit a na ní o svém utrpení napsal podrobnou knihu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!

Sprosťák Sámer Issa: Tanečnice na něm živě předvedla orální sex!

Sex bez ochrany? Poslanec navrhuje pokutu 20 tisíc korun

Může vám masturbace uškodit? MŮŽE!
SEXY HRÁTKY: Čím nám prospívá masturbace?

Masturbace pomáhá hubnutí aneb Nehoníme se zbytečně
Nejlepší masturbační songy! Tohle se vám bude honit hlavou

Pět důvodů, proč jde muž s prostitutkou

TN.cz