Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.5. 2014 19:31
galerie Nová škodovka

PŘÍSNĚ TAJNÉ: Třetí generace škodovácké fabie se proháněla po D11. FOTO UVNITŘ

Nové logo Škoda - 3
Zdroj: Škoda Auto

Škodovka by v průběhu letošního roku měla nasadit novou, už třetí generaci, fabie. Na trh by podle předpokladů měla dorazit přelomu roku. Už teď ji ale ve škodovce intenzívně testují. Podívejte se na fotky utajeného vozu už teď. Na dálnici D11 je zachytil jeden z našich čtenářů.

Nová Škoda Fabia třetí generace už testují na českých silnicích. Jeden ze čtenářů TN.cz ji zachytil na hradecké dálnici D11 směrem na Hradec Králové. Zaměstnanec Škody chtěl na dálnici pořádně vyzkoušet jízdní vlastnosti nové fabie. "Jel s tím 170. Pak na mě zablikal a ujel," popsal Petr, kterému se povedlo novou fabii i vyfotit.
 

Reklama

15

GALERIE: Škoda Fabia třetí generace na D11

Zdroj: zpravy@nova.cz

Třetí generace Škoda Fabie na D11 - 4

Hodnocení:


 

"Na kapotě měl zamaskované logo Škody, na zadku měl samolepky vedle světel jako imitaci větších světel. Auto mělo červenou střechu a čumák měl úplně stejný jako rapid," popsal Petr.
 

Zachytili jste novou fabii i vy? Pošlete nám fotky na zpravy@nova.cz.
 

Je to jen pár dní poté, co se na veřejnosti objevily fotky testování nové generace Škody Fabie na německém závodním okruhu Nürburgring, kde ji vyfotil špionážní fotograf.
  

Nová Škoda Fabia třetí generace by na trh měla přijít na přelomu roku, oficiálně by měla být představena na podzimním autosalonu v Paříži. Je ale možné, že Škoda fabii odtajní už v průběhu léta.
 


Podle nepotvrzených informací by nová fabia měla v základu dostat motor ze Škody CItitgo. Bude to tedy tříválcový litrový benzinový motor, nejpravděpodobněji s výkonem 55 kW. Nová fabia by také mělo dostat podvozek MQB, kterou využívají nejnovější octavie, golf či Audi A3.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sexy Verešová: Za volantem roztáhla nohy. Taky byste si zajezdili?

Dražba roku? David Hasselhoff prodává své mluvící auto

TN.cz
Reklama