Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 8. 2014
Kvalitní vztahy

Rasistka pomatlala sousedku moukou a křičela: Jsi bílá!

Plot z PVC
Zdroj: Oficiální zdroj
Ilustrační snímek

Sousedské vztahy se můžou ošklivě zvrtnout. Nejdřív jsou to přátelské rozhovory u sklenky něčeho ostřejšího, později hádky a sprosté urážky. A nakonec? Pocení na lavici obžalovaných.

A rozhodně se to netýká jen nevzdělaných opilců, co nejdou pro ránu daleko. Důkazem je odsouzení matky čtyř dětí Kellie Wellsové z anglického Kentu k více než půlročnímu vězení.


Za co? Drahá paní Wellsové totiž mírně řečeno nezvládla rozpad přátelství se svou sousedkou Pamelou, původem z jižní Afriky. Nejdřív jen křičela přes plot, který druhá žena postavila mezi oběma domy, aby se Pamela sbalila a táhla zpátky do své domoviny.


Pak ovšem začalo přituhovat. Loni v červenci totiž zhrzená sousedka plot přelezla vyzbrojená směsí vody a mouky a svou černošskou sokyni s ní polila a počastovala slovy: Konečně je z tebe bílá Britka.


Následně se výhrůžky stupňovaly až do velkého finále: "Spálím ten plot a pak i celý tvůj dům"! Na nákup benzínu už ovšem nedošlo, protože sousedská válka skončila u soudu.


A Pamela si může oddechnout - i když druhá žena dostala jen 33 týdnů za mřížemi, nesmí se po následujících deset let k černošce ani přiblížit, jinak okamžitě znovu skončí v cele.

pez TN.cz

Diskuze

15.8. | 17:08 adam12345678901234
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vůbec se ji nedivím. Taky jsem žil nějakou dobu v ulici kde se pohybovala spousta negrů, Rumunů, Cikánů a pod.
6.11. | 19:16 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Lidé o své teritorium vždy bojovali, stejně jako to dělají zdomácněním nezdegenerovaná zvířata. Všichni jsme potomci xenofobů a rasistů, ti co tyto vlastnosti neměli, neměli ani potomky protože je cizinci vybili nebo vyhnali a oni vymřeli! Dnešní civilizovaní lidé jsou odsouzeni k vymření, protože ...
15.8. | 11:26 Jiří Kouk
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Pro vás jsou opravdu nebezpečím, zvlášť když se naučí česky. Věta začíná velkým písmenem a výtaní může opravdu napsat jen absolvent zvláštní školy. Nejspíš jste tuctový rasista, zvlášť když hájíte nějakou vychlastanou rasistickou příznivkyni. Řekl bych, že ta rasistka dostala půl roku, tak, že ...
14.8. | 23:35 gejbler
4
Náhlasit nevhodný komentář
Správně !!! jen at si černí přistehovalci uvědomí že nejsou výtaní !!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme