Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.3. 2014 10:57
velká galerie Žije v ruinách

SEZNAMTE SE: Tohle je nejšpinavější muž v Česku!

Zdroj: TN.cz

Tohle je nejšpinavější muž v Česku. Jmenuje se Ludvík a žije ve Skřivanech na Královéhradecku. Kvůli psychické poruše se neustále potírá popelem. Podívejte se na velkou galerii.

Bezdomovec Ludvík žijící v ruinách bývalého statku nedaleko obce Skřivany na Královéhradecku. Muž je známý tím, že miluje oheň, na co přijde, to spálí, a v chladných nocích se zahřívá zahrabáním do teplého popela.
 

"Beru sto korun podpory na den. Za to si vždycky koupím nějaké jídlo, vodu a cigarety," prozradil Ludvík. "Vařím si na kastrůlkách na ohni," dodává popelový muž.
 

Ludvík trpí psychickou poruchou, kvůli které se musí neustále pokrývat popelem. V případě, že ho má nedostatek vyválí se v popelu a pomaže si jím i obličej.
 

115

GALERIE: Bezdomovec Ludvík žije v popelu

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

Bezdomovec Ludvík žije v popelu - 15

Hodnocení:


 

Bezdomovec v popelu přežíval i třeskuté mrazy, které v Česku panovaly minulé zimy. Nicméně připustil, že nad ránem mu byla někdy zima. O tom, že by šel bydlet do nějakého zařízení charity neuvažuje, tvrdí, že v popelu mu je nejlíp.
 

Na Ludvíka dohlížejí sociální pracovníci městského úřadu z Nového Bydžova, kteří mu čas od času dovážejí nové oblečení, boty či matrace. Jenže ty u Ludvíka příliš dlouho nevydrží, kvůli psychické poruše je většinou spálí!
 


Muž z popela ani netrpí hlady, protože právě pracovníci úřadu domluvili v nedalekých Skřivanech s majitelem tamního krámku s potravinami, že si tam Ludvík může přijít každý den pro jídlo za sto korun. Dostává totiž sociální dávky, které mu v Plzni, odkud muž z popela pochází, vyřídila charita.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex, nahota, špína nebo prase: TOP 15 nejhorších přebalů hudebních alb v historii

Výměna manželek: Boj se špínou, výkaly a manželem podpantoflákem

Jakub Deml tn.cz / hmr
Reklama