Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 6. 2013
matka chce pro dceru pomoc

ŠÍLENÉ VIDEO: Blondýna skákala ze střechy do bazénu. Netrefila se

Zdroj: YouTube.com

Mladí lidé často vymýšlejí šílené kousky, jen aby se nenudili. Jenže občas to končí tragicky. Důkazem toho je video mladé blondýnky, které zveřejnila její vlastní matka na internetu.

Mladá Američanka Nicole a její přátelé si krátili volné chvíle nebezpečnou zábavou. Skákali ze střechy domu do bazénu. Blondýnka ale měla strach, zdráhala se do poslední sekundy. Nakonec skočila, ale netrefila se.
 

Spadla na zem a při pádu si zlomila obě nohy. Šokující na celém případu je skutečnost, že na neuvěřitelné hlouposti své dcery chce matka vydělat, píší tvnoviny.sk.
 

Video, které natáčel kamarád Nicole, zveřejnila matka Carrie Yunker na internetu. Nyní zorganizovala "charitativní akci", aby mohla splatit všechny výdaje, dokud se její dcera neuzdraví.
 


Nicole se bude zotavovat přibližně šest týdnů. Její matka tvrdí, že nyní nebude moci chodit do práce a nebude mít z čeho zaplatit nájemné za byt, ve kterém již samostatně bydlí. Prý potřebuje peníze i na jídlo a účty za telefon. Celkem to dělá více než 4 000 dolarů (80 tisíc korun).
 


Lidé, kteří video shlédli, nemají ani nejmenší zájem finančně přispět mladé blondýnce. Její matce se vysmáli a vzkazují jí, že už má dospělou dceru, která by měla vzít odpovědnost za své hloupé skutky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak je to s těmi blondýnami?
Vzorec na parkování nejen pro blondýny
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Je pravda, že máme radši blondýny?
 

vrl TN.cz