Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 10. 2013
Co tím chtěl říct?

Slováky pobouřil vulgární nápis na SPZ! Jak to řidič vysvětlil?

Slovenská značka
Zdroj: Markiza.sk

Kreativitě se meze nekladou a to ani při volbě evidenčního čísla na registračních značkách. Své o tom ví i slovenský majitel SPZ, která by na první pohled mohla někoho pobuřovat svým vulgáním textem.

Mít vlastní číslo na registrační značce není už nic neobvyklého a za takové plechové destičky s kuriózními nápady jsou lidé ve světě ochotni zaplatit miliony. Například majiteli za značku s nápisem F1 bylo nabídnuto 7 miliónů eur. Ten ale odmítl.


Na Slovensku k vlastním SPZ tolik benevolentní nejsou. Mají jistá pravidla, která i při tvorbě vlastního čísla musí být zachována, ale ani to neodradilo slovenského řidiče, aby se prostřednictvím své poznávací značky vyjádřil.


I když na první pohled text může vypadat vulgárně, majitel RZ tyto domněnky vyvrátil a uvedl znění na pravou míru: "Malacky jsou na záhoří, tak to může znamenat, že mám picí, jakože mám pití. Ty mě zastavíš, já ti naleju a jede se dál."


Tohle vysvětlení by nikoho asi jen tak nenapadlo, ale očividně přesvědčilo i slovenskou policii. "Uvedené evidenční číslo bylo ze strany inspektorátu posouzené jako přípustné znění," potvrdila serveru tvnoviny.sk Denisa Baloghová z prezídia policejního sboru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mluví vaše malé dítě sprostě? Možná to slyší doma
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Mluvíš sprostě? Co my na to?
Mohla bys chodit se Slovákem?
Kočičí souboj! Slovenka nebo Češka? Která muže více vzrušuje?

mis TN.cz