Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2012 18:40
Záhada ucha malého Matyáše

Vlajka, nebo krev? Plekaneček má náplast, rodiče ale mlží

Plekanec v Praze
Zdroj: Mediafax
Na uchu je patrný náznak vlajky.

Ještě mu ani není půl roku a malý Matyáš Plekanec je už obletovaný fotografy a reportéry. Na letištní ploše byla veškerá pozornost upřena na jeho ucho. Co to má na uchu za nálepku?

Malý Matyáš Plekanec se dnes spolu se svými rodiči zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a hokejistou Tomášem Plekancem vrátil z Finska. Jeho táta sice jako kapitán vybojoval s hokejovým týmem bronz, ale pozornost reportérů byla obrácena více na ucho malého Matyáše. Zaujala hlavně jeho bílá náplast.

 

Je miminko zdravé? Onemocnělo zánětem středního ucha? Bude mu nastřelena naušnice ve tvaru hokejky? Má nálepka zabránit odstávání uší?


Bílá nálepka zaujala všechny. Hned na letšti se vyrojily spekulace, jestli nejde o krvavou náplast. Jakmile však její rodiče zjistili, že to budí zájem, přišli hned s vysvětlením. "Má tam naši vlajku," prozradila se smíchem maminka Matyáše.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hokejové bohyně aneb Krásky v pozadí

 

Plekanec 1
Zdroj: TV Nova Náplast je bílá jako lilie.

 

Je však podivné, že náznak vlajky se objevuje pouze na jedné fotografii. Na všech ostatních, byť z podobného úhlu, je čistá bílá plocha. Takže to vypadá, že rodiče vlajku domalovali až později. Jak to bylo doopravdy, však vědí jen oni.

 

Plekanec 2
Zdroj: TV Nova

 

Plekancovi s miminkem přiletěli do Prahy v pondělí před polednem. Malý Matyáš vypadal velmi spokojeně a zdlouhavé cestování mu nevadí. Na webu doma.cz najdete další galerie s fotkami malého Matyáše TADY

 

 

doma.cz/muf TN.cz