Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2015 17:12
Neuvěřitelné rentgeny

FOTKY: To je síla! Co všechno si lidi sami strčí do zadku?

Rentgen
Zdroj: Thinkstockphotos

Pracovat na rentgenu asi není v běžném provozu žádný velký odvaz, jen spousta vět: "Otočte se, nedýchejte a narovnejte se". Jednou za čas ovšem přijde pacient, který vám vyrazí dech.

Třeba tím, co všechno jsou lidé schopni si dobrovolně zastrčit do análního otvoru. A pokud tipujete prsty nebo vibrátory, jste úplně vedle! Řada lidí má totiž mnohem větší fantazii a mnohem zakrnělejší sebeúctu a rozum.


Těmi nejkurióznějšímmi "úlovky" se teď pochlubili lékaři a zdravotníci obsluhující rentgeny. Založili si vlastní obdobu známé Wikipedie.


A z některých zveřejněných snímků zůstává rozum stát. Stejně jako z některých vysvětlení, jak se cizorodý předmět do konečníku dostal. Jeden z pacientů, který měl v zadku keramický hmoždíř na drcení bylinek, totiž tvrdil, že se mu kuchyňské náčiní do konečníku dostalo při přípravě asijského jídla, když uklouzl a spadnul.


110

GALERIE: Rentgeny

Zdroj: Radiopaedia

Rentgeny - 1

Hodnocení:


Další koumáci si do zadků nacpali třeba lilek, vibrátor, různé láhve, deodoranty nebo dózu na kávu "vylepšenou" několika špendlíky. Největší podivnosti si můžete prohlédnout v galerii.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žhavý výstřel na sociální síti: Charlie Sheen vzkázal Kim Kardashian, že má ´hnusný zadek´

NECHUTNÉ FOTO: Brazilská zadková Miss přišla o zadek. Kvůli silikonu v hýždích jí hnijí nohy

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.2. | 13:15 kacabalib
14
To snad ani není možné :-). Jak blbý dokáže některý člověk být... :-). Pokud ...
6.2. | 18:41 skeptikus
-2
..proc? Pokud pri zasouvani utrpeli uraz zaslouzi si osetreni jako kazdy jiny..
7.3. | 17:09 Ton Alfonso
-1
Náhlasit nevhodný komentář
taková Držka co ryje prdeli nebo jaký to má nick ten trotl co tu opruzuje na tn.cz ty své blitky si tam vrazí i ptáka pokud použije indulonu .
7.2. | 19:29 Miroslav Laptopický
2
Náhlasit nevhodný komentář
To je hovno. Tudle byl někde na interfernetu článek, kerej se menoval "Chudáci doktoři, aneb nejbizardnější věci zaseklé v řiti". No a tam byly vyjmenovaný zajímavější věci, kerý si lidi strkaj do prdele. Nejlepší tam byl ňákej Anglán. Ten se vožral jak dobytek a pak si strčil do prdele ...
6.2. | 19:25 maxfox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Předělal bych nadpis článku.Komu lidi vlezou do zadku.To by byla zajímavější diskuse.
6.2. | 18:41 skeptikus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
..proc? Pokud pri zasouvani utrpeli uraz zaslouzi si osetreni jako kazdy jiny..
6.2. | 17:41 pe do
5
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi jsou zblblí perverzním pornem a hlavně homopropagandou, proto mnozí duševně labilnější uvěří že takové praktiky jsou zcela normální.Žádný lékař veřejně neřekne že do konečníku by se nemělo nic zasouvat, protože by byl nařčen z hmofobie. Ošetření těchto zvrácenců by se nemělo hradit ze ...
6.2. | 16:40 skeptikus
6
Náhlasit nevhodný komentář
..je kazdeho soukroma vec, co si narve do svy prdele..
6.2. | 13:15 kacabalib
14
Náhlasit nevhodný komentář
To snad ani není možné :-). Jak blbý dokáže některý člověk být... :-). Pokud "to" někdo má rád do zadku :-), existuje spousta bezpečných pomůcek. Jenže, to asi primitiv, co si tam nacpe třeba hmoždíř, neví. Lidi jsou různí a různě úchylní :-).