Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2014 17:36
Hotel hrůzy

Hororový Hotel Adriana: Tohle je ubytování jen pro otrlé! GALERIE

Zdroj: TN.cz

Hledáte ubytování v Kralupech nad Vltavou? Dávejte pozor, abyste si omylem neudělali rezervaci v Hotelu Adriana. Skutečnost se totiž od prezentace na některých webech poněkud liší.

Hotel, nacházející se v kralupské části Lobeček, je již pár let prázdný, a podle toho to uvnitř také vypadá. Rozbité sklo, vyvrácené dveře, nepořádek a zápach. Tak byste si jistě nepředstavovali své dovolenkové ubytování.

129

GALERIE: Opuštěný Hotel Adriana v Kralupech nad Vltavou

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Opuštěný hotel Adriana v Kralupech nad Vltavou - 29

Hodnocení:

 

Na rozdíl od některých jiných opuštěných budov v Česku jsou uvnitř stále k nalezení části vybavení hotelu. Není těžké narazit na rozbité televizory, staré počítačové monitory nebo šanony s dokumenty ve sklepní části budovy. Centrem hotelu je bezpochyby rozlehlý kongresový sál, i v něm se stále povalují zbytky sedadel a stolků.

 

Hotel s více než 70 pokoji a hotelovou restaurací v poslední době nepřitahuje ani tak hotelové hosty, jako spíše zloděje kovů. Loni na jaře zde jednoho z nich zasáhla elektřina, když kradl měděné kabely. Ani občasné požáry se objektu nevyhýbají, ty v hotelu omylem zakládají nejspíše bezdomovci.

 

 

Co bude s hotelem dál, není jisté. V tuto chvíli je zdemolovaný objekt na prodej, na jeho místě by tak v budoucnu mohl stát například supermarket nebo bytové domy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hoteloví hosté vystrkují zadek z WC přímo do ulice, lidé na ně nevěřícně hledí

Tak si okořeňujeme vztah, prozradila své tajemství Simona Krainová

Jakub Deml/ Lukáš Kukla TN.cz