Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2014 17:36
Hotel hrůzy

Hororový Hotel Adriana: Tohle je ubytování jen pro otrlé! GALERIE

Zdroj: TN.cz

Hledáte ubytování v Kralupech nad Vltavou? Dávejte pozor, abyste si omylem neudělali rezervaci v Hotelu Adriana. Skutečnost se totiž od prezentace na některých webech poněkud liší.

Hotel, nacházející se v kralupské části Lobeček, je již pár let prázdný, a podle toho to uvnitř také vypadá. Rozbité sklo, vyvrácené dveře, nepořádek a zápach. Tak byste si jistě nepředstavovali své dovolenkové ubytování.

129

GALERIE: Opuštěný Hotel Adriana v Kralupech nad Vltavou

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Opuštěný hotel Adriana v Kralupech nad Vltavou - 29

Hodnocení:

 

Na rozdíl od některých jiných opuštěných budov v Česku jsou uvnitř stále k nalezení části vybavení hotelu. Není těžké narazit na rozbité televizory, staré počítačové monitory nebo šanony s dokumenty ve sklepní části budovy. Centrem hotelu je bezpochyby rozlehlý kongresový sál, i v něm se stále povalují zbytky sedadel a stolků.

 

Hotel s více než 70 pokoji a hotelovou restaurací v poslední době nepřitahuje ani tak hotelové hosty, jako spíše zloděje kovů. Loni na jaře zde jednoho z nich zasáhla elektřina, když kradl měděné kabely. Ani občasné požáry se objektu nevyhýbají, ty v hotelu omylem zakládají nejspíše bezdomovci.

 

 

Co bude s hotelem dál, není jisté. V tuto chvíli je zdemolovaný objekt na prodej, na jeho místě by tak v budoucnu mohl stát například supermarket nebo bytové domy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hoteloví hosté vystrkují zadek z WC přímo do ulice, lidé na ně nevěřícně hledí

Tak si okořeňujeme vztah, prozradila své tajemství Simona Krainová

Jakub Deml/ Lukáš Kukla TN.cz

Diskuze

17.9. | 07:34 Pavel Raušer
0
Náhlasit nevhodný komentář
Šel bych na prohlídku. Nebude někdo dělat exkurzi? :-) Škoda že mrtvý město Milovice - Boží dar už skoro lehlo, tam bylo opuštěných baráků a ráj pro všechny airsofťáky.
16.9. | 15:48 nemamjmenoja
11
Náhlasit nevhodný komentář
Je krásně vidět na tomto příkladu, jak dokáží lidské hyeny zužitkovat vše, co není pod ochranou,zabezpečené...škoda hotelu, který býval pýchou Kralup...Myslím, že takový konec asi nikdo nečekal...stydím se...
16.9. | 11:32 haha33
21
Náhlasit nevhodný komentář
české hovado zničí všechno !!!! Kdyby se o to postarali hned, zajistili to proti vniknutí, tak by to možná někdo koupil, takhle je to jen na bouračku. Když vidím fotky opuštěných objektů v zahraničí a u nás , tak musím konstatova,t že jsme fakt národ hovad.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme