Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2012 13:08

Upírka s kanibalem chtějí svatbu! Život možná stráví za mřížemi

Láska mezi dvěma vrahy vypukla v psychiatrické léčebně ve švédském Karsuddenu. Ona zabila svého přítele a vyfotila se s krvavou pusou a on svou přítelkyni snědl. Teď se chce Upírka za kanibala provdat.

Třiadvacetiletá Michelle Gustafsson v prosinci 2010 ubodala svého přítele. Hájí se tím, že si vůbec nic nepamatuje. Na svém blogu přitom zveřejnila několik fotek, kde se stylizuje jako vampírka a píše o vraždění.

Reklama

 

O deset let staršího Isakina Jonssona loni odsoudili za brutální vraždu jeho přítelkyně. Taktéž ji ubodal nožem a pak rozřezal. Některé části si pak uvařil a snědl.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PRO OTRLÉ! Fanoušči piercingu se věšeli za kůži ke stropu

 

Oba se poznali v psychiatrické léčebně Karsudden, kam je oba poslal soudní psychiatr. "Miluji Michelle a chci si ji vzít. Chceme spolu vést úplně normální život," řekl Isakin webu expressen.tv. Dosud však není jasné, zda někdy ústav opustí, oba do něj byli umístěni na dobu neurčitou.

 

Oba přesto stále věří, že spolu budou moci žít. "Chceme spolu bydlet, chovat psy a věnovat se svým koníčkům. Oba máme rádi piercing a tatto," doplnila svého přítele Michelle.
 

tn.cz / muf
Reklama