Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2014 20:56
FOTOGRAFIE

Útok na české ženy! Na facebooku vystavují NAHÉ EXPŘÍTELKYNĚ!

Holky z Facebooku
Zdroj: facebook.com

Další nechutný útok na české ženy! Na facebooku vznikla stránka, na které zhrzení exmilenci ukazují své polonahé "bejvalky".

Ještě si asi pamatujete na drsný útok na české ženy, když neznámý hacker do médií vynesl fotografie těch krásek, které hrají v pornofilmech, a už je tu další útok podobného ražení.


PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:

Zdroj: TV Nova


Rozlícená čtenářka portálu TN.cz Veronika upozornila na facebookovou stránku, kam zhrzení muži posílají fotky svých polonahých expřítelkyň.    
 

113

GALERIE: Holky z Facebooku

Zdroj: facebook.com

Holky z Facebooku - 5

Hodnocení:


 

"Byla bych moc vděčná, kdyby se to začlo řešit. Ačkoliv nemám žádnou fotografii na této stránce, tak mě to jako dívku pohoršuje a ty dívky, které tam byly umístěny jistě také," tvrdí Veronika.
 

Co si tomto fenoménu myslíte vy? Řekněte nám to v diskuzi!

 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.7. | 11:44 jakubextezzion
63
Hlavně že vy ty fotky taky ještě zveřejníte :DDDD Fakt dementi -.-
9.10. | 17:49 admiralcz3
-4
DEMENTKY
13.1. | 17:08 Eva
3
když se blbky nechaj kdekým fotit nahý tak čemu se diví?
21.12. | 17:05 koxkum
2
Zato TN CZ se chová velmi korektně.Byznys je byznys a bulvár je bulvár.
2.8. | 19:08 sumafuk
4
Takové fotky tam dá většinou impotentní ubožák, kterého dívka nechala!
14.5. | 01:07 Joseph Cajthaml
1
Nikdy! Bych takovej hnus neudělal, fuj, ale ty kecy co se píšete..... jsou taky voraz.
7.5. | 12:24 Michal Polách
16
Jako muž se musím akorát vysmát... Ne těm slečnám, těm idiotům beze cti a respektu. Já nad takovou věcí ani neuvažoval a po ukončení vztahu jsem všechny takové fotky smazal. A souhlasím s těmi komentáři níže: Zveřejnění fotek ještě přes TN těm poškozeným moc nepomůže, spíš naopak.
20.2. | 07:41 tomáš fuk
-1
ani za totáče jsem neměl svoje děti napsané v OP nevíte komu se kdy dostane něco vašeho do ruky někomu ale nakonec je to vaše věc.
20.2. | 07:38 tomáš fuk
3
pracoval jsem v tom a vím jak vyhledat lidi změnte si profily radim vam dobře
20.2. | 07:35 tomáš fuk
5
Tak když nebudem debatovat o nesmyslných trestech jak soudí naše justice mimochodem v německu je to možná horší . Vůbec nechápu jak si může normální člověk na facebooku udělat profil kde o sobě vykecá všechno kolik je tam třeba Tomášů Fuků? Jednou muže někdo nekoho hledat jsou tam fotky dětí atd , ...
14.1. | 07:46 Lojzka Novotna
7
Nikdy jsem nepochopila, jak se normální žena či dívka nechá dobrovolně fotit nebo natáčet v erotických situacích. Asi by udělala lepší, kdyby se naučila vařit a uklízet, to muži ocení víc v normálním životě, než to, že dobře souloží, když chtějí založit rodinu.
19.11. | 08:27 Norbert Rambo
8
Stejne si myslim ze nejlepsi obrana neni utok ale lhostejnost ono to pak prestane samo a vetsinou docela rychle kdyz to cloveka rozhodi tak delate jen radost tem kteri to vyvolali a vlastne uspokojujete ty jejich zvraceny predstavy takze maj pocit ze se jim dilo povedlo