Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2013 11:36
podivný úkaz

V Británii se objevila brána do jiného světa! Obyvatelé mají strach

záhadný vír
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto

Na radnici v britském Brightonu oznámili zděšení obyvatelé, že se v ulici Montreal road objevila červí díra, jakýsi vír, ze kterého vychází podivné světlo a který vypadá jako brána do jiného časoprostoru.

Oznámení se objevilo na stránkách Fix My Street, tedy něco jako Dejte do pořádku naši ulici, na kterých obyvatelé obvykle zástupcům města sdělují, že je někde výmol, rozházené odpadky nebo rozbitá pouliční lampa.
 

"Venčil jsem svého pinče, když jsem si všiml podivného víru. Při bližším pohledu to vypadalo jako nějaký druh brány do jiných časoprostorů a dimenzí. Chtěl jsem to prozkoumat úplně zblízka, ale bál jsem se, že mi to vcucne psa," stálo ve vzkazu.

 

 

"Má to tam být? Původně jsem si myslel, že jde o nějakou atrakci v rámci Brighton Festivalu, ale nevím, jestli to není ohrožení veřejnosti," doplnil vyděšený občan s tím, že když šel kolem víru další den, situace byla ještě horší, protože z víru vycházelo strašidelné žluté světlo a vylézal z něj obrovský had. Podle britského serveru metro.uk se ale radnice rozhodla podivným úkazem nezabývat.
 

hel TN.cz