Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.10. 2013 11:02
no fuj

Vesnici terorizoval GIGANTICKÝ POTKAN! Měřil metr a vážil 5 kilo

Obří potkan
Zdroj: Shanghaiist.com

Potkan desetkrát větší, než je běžné, kradl lidem jídlo, pobíhal po vesnici a viděli ho, jak z rybníka vylovil tříkilovou rybu a celou ji spolkl. Vesničané ho nakonec společnými silami obklíčili a umlátili.

Pro většinu lidí jsou hrozbou a bojí se jich. Potkani nepatří k živočichům, které by měli lidé v oblibě. Zejména ty, co žijí v kanalizaci a živí se odpadky. Nemáme je rádi přestože je někteří z nás chovají jako domácí mazlíčky, uvedl portál tvnoviny.sk.
 

S takovým potkanem jste se ale určitě ještě nesetkali. Chytili ho v čínské vesnic i Šaojang, kterou delší dobu terorizoval. Měl neuvěřitelných pět kilogramů a měřil kolem jednoho metru.
 

Vesničané věří, že jde o potkana, objevily se ale i teorie o jiném zvířeti. Jak to je ve skutečnosti, se už ale asi nedozvíme. Číňané totiž hodlají hlodavce sníst. Už ho začali porcovat, ale zlomily se jim o něj dva nože.

 

 

Gigantický potkan kradl lidem jídlo, zejména ryby. Viděli ho dokonce, jak vytáhl z rybníka tříkilový úlovek a celou ji spolkl. Vesničané nyní dumají , jestli z něj uvaří polévku nebo ho upečou.

 

Obří potkan
Zdroj: Shanghaiist.com

 

I když může maso z krysy a potkana přenášet smrtelná onemocnění, Číňané věří, že je mnohem výživnější než například kuřecí a v provincii Guangdong je krysa i potkan tradičním pokrmem.


 

ČTĚTE TAKÉ:

Bojíte se myší? Podívejte se, co všechno od nich můžete chytit!

Nechutná Kim Kardashian: Chtěla sníst vlastní placentu v trojobalu jako řízek!

Franz Kafka a ti další... Také muže trápí poruchy příjmu potravy

Kontakt se zvířaty: rozvoj, nebo prevence alergie?
Souboj roztomilých čumáčků! Pejskové versus kočičky
Je to jen strach, nebo fobie?
Potkan se hodí k dětem i seniorům

hel TN.cz