Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.3. 2012 12:12

Video: V hospodě straší duchové! Rozbili zrcadla a pořád dupou, tvrdí žena

Zdroj: YouTube.com

Rodinný podnik sídlí v budově, kde bývala márnice. Svědkové opakovaně popsali, že v hospodě straší a že tam potkali duchy. Jednoho z nich se podařilo vyfotit a nyní se duch objevil znovu.

Rodinná hospoda Kells Irish Pub v Seattlu sídlí v budově, která od roku 1903 sloužila jako márnice. Skladovaly se v ní oběti moru, důlních neštěstí a podobně. Majitelé hospody tvrdí, že větší počet duchů těchto obětí v budově stále přebývá a straší v jejich podniku, což potvrdilo nezávisle na sobě hned několik svědků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Manželku zmlátil duch, klepal se muž
 

Duchové se v hospodě prý vyskytují zejména pozdě večer. Rozbíjejí zrcadla, házejí sklenicemi, dupají v prázdných místnostech a zmučeně šeptají. A děje se tak již řadu let. V roce 2010 se tam proto vypravili odborníci na paranormální jevy a tvrdí, že se jim jednoho z duchů podařilo vyfotit. Na snímku je podle nich zachycen duch znetvořeného dítěte s tenkýma rukama a krátkýma nohama.
 

Nyní přišla se svědectvím Karen McAleeseová , sestra majitele hospody, která tvrdí, že jeden z duchů prošel těsně kolem ní v kuchyni. "Byl to vysoký muž. Vypadal jako míšenec. Na sobě měl sako. Měl velice tenké ruce. Prošel kolem mě, a potom prostě zmizel,“ uvedla pro list Daily Mail.

 


 

hel TN.cz