Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 1. 2018
galerie radostná novina

Žralok jí uhryzl ruku: Legendární surfařce se brzy narodí miminko!

Bethany Hamiltonová - 3
Zdroj: facebook/ twitter/ instagram
Bethany Hamiltonová (27) přežila útok žraloka.

Je jí teprve 27 let a už je světovou legendou. Bethany Hamiltonová přežila útok žraloka a ani ztráta ruky ji nepřiměla vzdát se své lásky k surfování. Zabojovala a nyní sjíždí vlny šťastně vdaná a navíc i s těhotenským bříškem! Už podruhé.

Díky své trvdohlavosti a odhodlání je Bethany Hamiltonová inspirací pro lidi po celém světě. Na sociálních sítích má miliony fanoušků a není divu. I když v roce 2003 přišla o ruku při útoku žraloka, nevzdala se a nyní patří mezi surfařskou elitu.

 

Má za sebou ale těžký boj. Kvůli útoku žraloka přišla kromě ruky i o téměř dvě třetiny krve a rodina tak trnula hrůzou, jestli vůbec přežije. Milovnice vysokých vln vyhrála a i přes počáteční deprese je nyní konečně šťastná.

 

19

GALERIE: Bethany Hamiltonová s rodinou

Zdroj: facebook/ twitter/ instagram

Bethany Hamiltonová - 1

Hodnocení:

 

Nejen, že našla lásku svého života a dalšího nadšence do surfování Adama Dirkse, ale čeká už druhé miminko. Její první syn Tobias se narodil v roce 2015 na Den dětí. Další děťátko by mělo přijít na svět někdy v březnu až únoru.

 

 

"Brzy budeme cestovat ve čtyřech! Jsem trochu nervózní, ale moc vzrušená, že se naše rodina rozrůstá," svěřila se Bethany fanouškům na facebooku. Mladá žena je hluboce věřící, stejně jako její manžel. "Můj životní cíl je sloužit Bohu a těšit ho a dělat dobře to, do čeho mě povolal, což je surfovat pro Něj a sdílet jeho lásku a naději při každé příležitosti," prohlásila Bethany.

 

I s jednou rukou Bethany předvádí neuvěřitelné věci:

lud TN.cz