Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2017 16:41
najdou ji?

Policie konečně promluvila o ztracené Míše! A není to dobré

Michaela Muzikářová
Zdroj: facebook

Případ ztracené Michaely Muzikářové z Ústí nad Labem možná spěje ke svému konci. Mluvčí policie Veronika Hyšplerová naznačila, že policie případ asi odloží.

Michaela Muzikářová se ztratila 11. ledna letošního roku. Nepřišla do školy a nikdo ji od té doby neviděl. Policie po dívce rozjela intenzivní pátrání, ale ani po půl roce nemá žádné poznatky o tom, kde by dívka mohla být, nebo co se s ní stalo.

 

Dnes poprvé mluvčí policie Veronika Hyšplerová připustila, že případ bude možná odložen. "V případě, že bude případ odložen s tím, že již ve vyšetřování nedojde k žádnému posunu, i přesto tuto věc bude mít někdo stále na starost a kdykoliv může dojít k jeho otevření,” uvedla mluvčí pro portál novinky.cz.

 

 

Zatím ještě asi pátrání pokračuje, i když lidé už moc nevěří, že by se dívka mohla najít. "V tuto chvíli nemáme žádné nové informace, které bychom mohli veřejnosti sdělit. Na případu pohřešované Michaely Muzikářové pracuje zúžený speciální tým,” řekla portálu mluvčí Hyšplerová.


Policisté od začátku pracovali se dvěma hlavními verzemi - Míša buď z domova odešla sama, nebo se stala obětí vážného trestného činu.


18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:


Hlavním podezřelým se stal velmi záhy dívčin otčím Otakar S. Jenže kriminalisté už nestihli zjistit, zda byl za zmizením školačky právě on - Otakar S. se totiž brzy po zahájení vyšetřování oběsil.


Pusťte si reportáž z května:


ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa

hru TN.cz