Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2017 16:41
najdou ji?

Policie konečně promluvila o ztracené Míše! A není to dobré

Michaela Muzikářová
Zdroj: facebook

Případ ztracené Michaely Muzikářové z Ústí nad Labem možná spěje ke svému konci. Mluvčí policie Veronika Hyšplerová naznačila, že policie případ asi odloží.

Michaela Muzikářová se ztratila 11. ledna letošního roku. Nepřišla do školy a nikdo ji od té doby neviděl. Policie po dívce rozjela intenzivní pátrání, ale ani po půl roce nemá žádné poznatky o tom, kde by dívka mohla být, nebo co se s ní stalo.

 

Dnes poprvé mluvčí policie Veronika Hyšplerová připustila, že případ bude možná odložen. "V případě, že bude případ odložen s tím, že již ve vyšetřování nedojde k žádnému posunu, i přesto tuto věc bude mít někdo stále na starost a kdykoliv může dojít k jeho otevření,” uvedla mluvčí pro portál novinky.cz.

 

 

Zatím ještě asi pátrání pokračuje, i když lidé už moc nevěří, že by se dívka mohla najít. "V tuto chvíli nemáme žádné nové informace, které bychom mohli veřejnosti sdělit. Na případu pohřešované Michaely Muzikářové pracuje zúžený speciální tým,” řekla portálu mluvčí Hyšplerová.


Policisté od začátku pracovali se dvěma hlavními verzemi - Míša buď z domova odešla sama, nebo se stala obětí vážného trestného činu.


18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:


Hlavním podezřelým se stal velmi záhy dívčin otčím Otakar S. Jenže kriminalisté už nestihli zjistit, zda byl za zmizením školačky právě on - Otakar S. se totiž brzy po zahájení vyšetřování oběsil.


Pusťte si reportáž z května:


ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.7. | 17:00 vechtr-z-protivina
9
Vím moc dobře, proč nemít ten špiclovací nástroj FB. Všude ochrana soukromí a ...
10.7. | 20:12 pichav
-16
☝ NO PSI !!! ZNEUZIVANI POLICII K CMUCHANI A DALSIM UKONUM !!! KTERE POLICII ...
10.7. | 23:15 jhena
1
Náhlasit nevhodný komentář
zúžený speciální tým je nějak málo, hledalo se na pár místech na trase 150 km, na začátku a na konci, ta holka určitě utekla z domova, byla zima a mrazy, mohla by být někde na trase, kde se schovala a mrazy byly myslim docela velký, ale určitě někde žije, když se ještě nenašla a neozvala
10.7. | 21:42 bard-lidu
3
Náhlasit nevhodný komentář
Do budoucna by se měly připravit postupy, aby hlavní podezřelý nemohl spáchat sebevraždu, dokud to nebude vyšetřeno. Ono se to v budoucnu objasní, až se holka najde buď živá nebo neživá. Vypařit se nemohla. Podle mě existuje minimálně ještě jeden dospělý člověk, který VÍ, co se stalo.
10.7. | 20:12 pichav
-16
Náhlasit nevhodný komentář
☝ NO PSI !!! ZNEUZIVANI POLICII K CMUCHANI A DALSIM UKONUM !!! KTERE POLICII NEVONI !!! JSOU UNAVENI !!! MAJI ZNECISTENY KOZICH !!!! OD POLICEJNICH LZI A PRSKANCU !!!! ZE JE TO JEN HRA !!!!!!!!! TAK UZ POLICIE KONCI !!!! TAKE POLICAJTUM DOSLO !!!! ZE UZ NA TOM NIC NEVYTRISKAJ !!! A NEUKRADNOU !!!! ☝
10.7. | 19:31 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tvrzenim neni to dobre jste mi vyrazili dech. Byl to zamer?
10.7. | 18:04 luckyluke
3
Náhlasit nevhodný komentář
ale jen bohapusté zvíře,které se pro ukojení zvířecích pudů zbaví soudnosti v přemýšlení.Kdo zabije či zmrzačí dítě,měl by být spoután a hozen mezi ženy s holemi.Ty už by si s ním poradily ve jménu spravedlnosti.
10.7. | 18:02 lorda5
2
Náhlasit nevhodný komentář
10.7. | 17:00 vechtr-z-protivina.. není to jen FB.. všichni o nás, kdo chodíme na PC vědí všechno i takový Skype, Microsoft a jiní. přesto, že o sobě nikde neuvádím nic víc, než je nutno.. někdy se nestačím divit :- (
10.7. | 18:01 luckyluke
1
Náhlasit nevhodný komentář
vyřizování účtů.Kdo si co dokazuje,když zabije dítě.To je u mne ten největší slaboch.Dát dítěti třeba na zadek když neposlouchá ale ne ho mrzačit či zabíjet.To je jako znásilnit ženu.Další zhovadilost.Ženy chtějí být jako muži,tak klidně třeba i jednu přes hubu,jen ne znásilnění.To už pak není muž,
10.7. | 18:00 vechtr-z-protivina
2
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Kelenda: Plný souhlas!!
10.7. | 17:57 luckyluke
3
Náhlasit nevhodný komentář
Práci policie hodnotit nemůžu.Nevidím do toho.Pokud by někde dívčina odešla sama někde by se objevila.Někdo jí určitě zamordoval ato jeto,comne už dlouho se.e .Proč se všichni zbabělci a s.áči zaměřují na děti.Nechte je být a vůbec je netahejte do problémů dospělých tedy pokud jde o drsnější
10.7. | 17:51 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ze by jim nikdo nepomohl? Zadny udavajici cechacek? Tak tomu se nechce ani verit.