Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2017 15:26
záhadné zmizení

Ztracená Míša: Sledoval ji někdo před jejím zmizením? VIDEO

Michaela Muzikářová - videa
Zdroj: Policie ČR, musical.ly
Sledoval někdo Míšu?

Už téměř tři týdny policie pátrá po nezvěstné Míše Muzikářové z Ústí nad Labem. Policie pracuje s verzí, že dívku někdo unesl. Míša ráda natáčela taneční videa. Na jednom z posledních záznamů stojí bílé auto. Vypadá to, jako když dívenku někdo z dálky sleduje.

Mladá školačka Míša často používala mobilní aplikaci, ve které natáčela hudební videa. Videa nátačela dokonce i krátce před svým zmizením. Na jednom z posledních záznamů je vidět automobil bílé barvy, ve kterém někdo sedí a dívá se jejím směrem. Další osoba se pohybuje u auta, Míšu v jedné chvíli také pozoruje.

 

Speciálně trénovaný pes z Německa našel stopu, která končí na cestě do školy. Policejní pes dokonce i určil místo, kde přesně měla dívka zmizet. Vzhledem k tomu, že stopa končí z ničeho nic, je více než pravděpodobné, že dívka odjela s někým autem. Zatím se ale neví, jestli k někomu nasedla dobrovolně. Kriminalisté vyšetřují i verzi, že školačku někdo mohl unést násilím.

 

 

Video natáčela v parku kousek od svého bydliště. Na vše upozornil portál extra.cz. Nebyl by to první případ, kdy si dívku někdo vyhlédl a až poté ji unesl. Podobný únos se stal například v Americe. Mladou Elizabeth Smartovou si vyhlédl muž, který její domov několikrát navštívil, pracoval totiž jako opravář. Poté ji unesl z domu uprostřed noci, když celá rodina spala. Mladou dívku se podařilo vypátrat až za několik měsíců, celou dobu procházela peklem.

 

Pátrání po Míše M. - mapa
Zdroj: tn.cz/ google Maps Místa, kde se Míša často pohybovalaKriminalisté hledají dívku i za hranicemi ČR. Je možné, že s ní někdo odcestoval mimo republiku. Ústí nad Labem je navíc blízko hranic s Německem. Policie nyní prověřuje všechny kamerové záznamy a snaží se najít další stopu. Po dívce však jako by se slehla zem.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.1. | 16:54 sany1
19
bimbi20 a pichav vy dva se vemte za ruce a skočte někam pod vlak.....
30.1. | 16:19 pichav
-19
BIMBI !!! PERIODA SEM !!! PERIODA TAM !!! INSPIROVAN MILOUSEM !!!! A I PES SPIS ...
7.2. | 10:27 Přemysl Švec
2
Náhlasit nevhodný komentář
to je jásný jak den a jasnější jako noc že Míšu Muzikářovou někdo sledoval otázkou je kdo? a proč se Otakar S. oběsil?
30.1. | 22:59 bard-lidu
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hm, sledování cizími lidmi se samozřejmě vyloučit nedá, ale teď se to hýbe kolem Plzně, takže bych to spíše řešil tam.
30.1. | 22:55 bard-lidu
4
Náhlasit nevhodný komentář
pichav: Proč ty hňupe pořád píšeš velkými písmeny ??? Vypadá to jako klínové písmo z pravěku. Za tvé myšlenky by se styděl i neandrtálec.
30.1. | 17:22 pichav
-9
Náhlasit nevhodný komentář
PATER11 !!! ZAMESTNANCI NOVY JSOU VAM POZEHNANIM !!! TAK JEST LEPE RECENO !!! BEZ NICH A JEJICH ZPRAV BY BYLA LUZA NAVIC ZCELA NEVEDMA !!! DO BEZVEDOMA
30.1. | 17:09 Martin Ryk
-9
Náhlasit nevhodný komentář
No tak bude asi už mrtvá jak to bylo s tou aničkou a její sestrou. A nevim proč z toho dělají takový drama, hledají se snad další děti.
30.1. | 17:01 Roman Novák
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně že máte zase čim krmit lidi že Novo :D Aféra Kramný už nikoho nezajímá tak teď tohle...To už se nedá.Cokoli a kdekoli na webu otevřu všude tohle..
30.1. | 16:54 sany1
19
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi20 a pichav vy dva se vemte za ruce a skočte někam pod vlak.....
30.1. | 16:53 sany1
1
Náhlasit nevhodný komentář
hyeny z NOVY....
30.1. | 16:39 pater11
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Zamestnanci Novy jsou pozahani !!!!!!!!!!!!!
30.1. | 16:31 tomáš fuk
12
Náhlasit nevhodný komentář
bimbi20:::::::::::-D raděj nepřemýšlej pokud ji někdo unesl tak ji musel mít vystopovanou a věděl přesně kdy a kam pujde platí jedna zásada nikdy nechodim nikam jako podle jizdního řádu naučil jsem to i děti je to tragedie to jo ale zatim se ještě neštěstí nestalo všude jsou kamery a na howno