Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2017 15:26
záhadné zmizení

Ztracená Míša: Sledoval ji někdo před jejím zmizením? VIDEO

Michaela Muzikářová - videa
Zdroj: Policie ČR, musical.ly
Sledoval někdo Míšu?

Už téměř tři týdny policie pátrá po nezvěstné Míše Muzikářové z Ústí nad Labem. Policie pracuje s verzí, že dívku někdo unesl. Míša ráda natáčela taneční videa. Na jednom z posledních záznamů stojí bílé auto. Vypadá to, jako když dívenku někdo z dálky sleduje.

Mladá školačka Míša často používala mobilní aplikaci, ve které natáčela hudební videa. Videa nátačela dokonce i krátce před svým zmizením. Na jednom z posledních záznamů je vidět automobil bílé barvy, ve kterém někdo sedí a dívá se jejím směrem. Další osoba se pohybuje u auta, Míšu v jedné chvíli také pozoruje.

 

Speciálně trénovaný pes z Německa našel stopu, která končí na cestě do školy. Policejní pes dokonce i určil místo, kde přesně měla dívka zmizet. Vzhledem k tomu, že stopa končí z ničeho nic, je více než pravděpodobné, že dívka odjela s někým autem. Zatím se ale neví, jestli k někomu nasedla dobrovolně. Kriminalisté vyšetřují i verzi, že školačku někdo mohl unést násilím.

 

 

Video natáčela v parku kousek od svého bydliště. Na vše upozornil portál extra.cz. Nebyl by to první případ, kdy si dívku někdo vyhlédl a až poté ji unesl. Podobný únos se stal například v Americe. Mladou Elizabeth Smartovou si vyhlédl muž, který její domov několikrát navštívil, pracoval totiž jako opravář. Poté ji unesl z domu uprostřed noci, když celá rodina spala. Mladou dívku se podařilo vypátrat až za několik měsíců, celou dobu procházela peklem.

 

Pátrání po Míše M. - mapa
Zdroj: tn.cz/ google Maps Místa, kde se Míša často pohybovalaKriminalisté hledají dívku i za hranicemi ČR. Je možné, že s ní někdo odcestoval mimo republiku. Ústí nad Labem je navíc blízko hranic s Německem. Policie nyní prověřuje všechny kamerové záznamy a snaží se najít další stopu. Po dívce však jako by se slehla zem.

has TN.cz