Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2017
oběť vraždy

Ztracenou Míšu (†19) zavraždili! S vrahem prý před smrtí popíjela

Nezvěstná Michaela
Zdroj: patranie.sk

Míšu S., kterou v neděli našli mrtvou ve stodole v Abranovcích na Prešovsku, zavraždili. Podezřelého z její smrti zatkla slovenská policie ještě tentýž den, v úterý ho obvinila z vraždy. Vše přitom nasvědčuje tomu, že vrah se s obětí velmi dobře znal.

Policie potvrdila, že tělo ženy objevené ve stodole na Prešovsku opravdu patřilo Míše S., která zmizela na konci února po nákupu v Tescu. Vyšetřování prokázalo, že Míša byla zavražděna. V den, kdy objevili její tělo, zatkli policisté i údajného pachatele. V úterý ho obvinili z vraždy.

 

Podle všeho šlo o 32letého muže, který bydlel poblíž stodoly. Ve chvíli, kdy kriminalisté zajišťovali stopy na místě činu, seděl v policejním autě, informují tvnoviny.sk.

 

 

Jak řekl novinářům starosta obce Abranovce František Štofko, muž se k činu přiznal. Dívku prý zabil na posteli a pak ji odtáhl do stodoly. Robert se údajně svěřil kolegyni z hostince, že v případu sehrál velkou roli alkohol. S dívkou před smrtí prý popíjel.

 

 

Po zmiznutí Míši byl podle kolegyně nesvůj - i v práci se víc snažil. "Byl takový, co já vím, takový nervóznější," řekla pro tvnoviny.sk.

 

O osudu muže by měl v nejbližších dnech rozhodnout soud, který utčí, jestli půjde do vazby. Za odporný čin hrozí muži až 20 let  za mřížemi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?

lud TN.cz
Reklama