Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 1. 2017
záhadné zmizení

Ztracenou Míšu stále nenašli! Policie uhodila na expřítele matky

Jan D.
Zdroj: facebook

Šestým dnem pátrají policisté po dvanáctileté Míše z Ústecka, prozatím ale bez jediné stopy. Během víkendu prohledali sklepy domu, ve kterém rodina žije, teď se zaměřili na výslechy bývalých partnerů matky.

Zmizení Míši Muzikářové stále halí záhada. Policie už vyzpovídala příbuzné dívenky a prohledala okolí domu - bez výsledku. Proto se teď zaměřila na bývalé partnery Míšiny matky.

 

Už dříve se spekulovalo o tom, že Míša mohla z domova utéct právě kvůli neshodám s matčinými známostmi. S biologickým otcem se neviděla od svých dvou let, o jejím zmizení se prý dozvěděl až od policie.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

 

Policie si posvítila především na posledního muže, se kterým se matka vídala. Jan D. měl s Míšinou rodinou strávit i Vánoce, holčička ho ale prý neměla ráda a bála se ho. Na sociální síti se svěřil, že ho v neděli navštívila kriminálka. Informoval o tom Blesk. "Dnes byla u mě kriminálka a vyptávala se na můj vztah k Evíkovi a Mišce. Dal jsem jim ten seznam úvah, co jsme napsali s matkou Evíka," napsal na svém facebookovém profilu.

 

Policie prý vyzpovídala i dřívějšího partnera Míšiny matky, který se měl o holčičku léta vzorně starat. Ani od něj se ale informace o tom, kde by dívka mohla být, nedozvěděli.

 

Viděli jste Míšu? Máte informace vedoucí k jejímu nalezení? Informujte policii na lince 158! Děkujeme!


Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

mom TN.cz