Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.4. 2018 14:34
SuperStar 2018

Zuzka má obří zpoždění a zvláštní výmluvu! Nechají ji zpívat?

Zdroj: TV Nova

Ze 120 soutěžících budou porotci muset během náročných tří večerů vybrat ty, kteří postoupí do semifinále. Stačí jediné zaváhání a sen o slávě se okamžitě rozplyne. A právě to se možná stalo Zuzaně, která na Super Výběr dorazila z plesu s obrovským zpožděním...

Po castinzích čeká na soutěžící SuperStar asi nejtěžší etapa celé show - Super Výběr. Natáčení probíhalo po tři dlouhé noci až do ranních hodin, během kterých 120 zpěváků zažilo křest ohněm. Spousta z nich si sáhne na dno psychických, ale i fyzických sil.

 

Zuzanin příběh se ale bude točit kolem něčeho jiného, než vyčerpání, únavy a náročnosti Super Výběru. Tak trochu připomíná ten Popelčin. Zuzana totiž utekla z vlastního maturitního plesu, který se konal ve stejný večer.

 

Protože to pro ni byl významný moment a už měla připravené vystoupení se svými kamarády, rozhodla se Zuzana ples nevynechat. Zároveň ale nechtěla přijít o jedinečnou šanci v jejím životě probojovat se do dalších kol v SuperStar.

 

 

17

GALERIE: Zuzana dorazí na Super Výběr z plesu

Zdroj: TV Nova

Zuzana dorazí na Super Výběr z plesu - 7

Hodnocení:

 

A proto se rozhodla pro kompromis - po pár hodinách na plese vyrazila na Super Výběr. Celý večer se tak pro ni proměnil ve stíhací jízdu napříč Českem. Když ale konečně dorazila, měla pro ni moderátorka Jasmina Alagič smutnou zprávu - své kolo už prošvihla.

 

 

I přesto se postaví před porotu a bude chtít zazpívat. Nechají ji porotci vystoupit, nebo ji odmítnou? "Já si myslím, že je to nefér vůči ostatním. Svoji šanci jsi totiž propásla," usadí Zuzanu porotce Matěj Ruppert.

 

Postaví se za ni ostatní a dají jí druhou šanci? To uvidíte v dalším díle SuperStar už v neděli od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední epizodu, můžete si ji pustit na NovaPlus, všechny pak najdete na VOYO.

epa TN.cz