Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2017 06:18
To je kočka

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách

Slovenka Zuzana zhubla za rok neuvěřitelných 61 kilo
Zdroj: tvnoviny.sk
Před proměnou Zuzka vážila skoro 140 kilogramů

Zuzka vážila skoro 140 kilo, když se rozhodla něco se svým vzhledem udělat. Za rok zhubla neuvěřitelných 61 kilo a stala se z ní ohromná kočka. Teď se slovenská maminka ukázala v plavkách.

Smrt otce a další smutné emoce utápěla Zuzka v jídle. Její váha se nakonec vyšplhala až na 140 kilogramů. Až v tu chvíli si Zuzana Konečná řekla dost a rozhodla se radikálně změnit svůj život. Nejen kvůli sobě, ale také pro malého synka a manžela.

 

S pomocí trenéra a výživového poradce pořadu Extrémní proměny, který vysílá TV Markíza, zhubla neuvěřitelných 61 kilo! Stala se z ní úplně jiná žena - kočka, za kterou se na ulici muži otáčí. Píše o tom portál tvnoviny.sk.

 

 

16

GALERIE: Zuzka zhubla 61 kilo, teď se ukázala v plavkách

Zdroj: tvnoviny.sk

Zuzana zhubla 61 kilo, ukázala se v plavkách - 1

Hodnocení:

 

Bez Zuzčina odhodlání a každodenního makání v posilovně by to ale nešlo. V pohybu a cvičení mladá Slovenka pokračuje i po skončení pořadu, a tak si zřejmě novou váhu udrží. Tomu napovídají i fotky v bikinách, kterými se Zuzka nedávno pochlubila.

 

 

"Dlouhá léta jsem žila v ulitě a hanbě. Byla jsem nešťastná a smutná, ale konečně si užívám dovolenou naplno. Nestydím se, i když ideálem krásy určitě nejsem. Jde ale o můj pocit. Úsměv na tváři a radost ze života teď ke mně doufám navždy patří," prohlásila Zuzana.

 

Už dříve také prozradila některé recepty, podle kterých si vařila zdravá jídla. Díky nim dokázala tak úžasně a neuvěřitelně zhubnout. Několik zázračných receptů najdete zde.


Podívejte se na sestřih pořadu Extrémní proměny, který ukazuje, jak Zuzka zhubla:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Radikální DIETA: Ze 108 na 58 kilo: Mladá maminka zhubla šílené břicho
ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?

epa TN.cz